dobra aura znaki zodiaku wróżenie z kuli wróżenie z tarota magiczna księga wróżka Beata Łyszczyńska
Aktualności
HOROSKOP tygodniowy

Od 11 12 do 17 12

Baran – przestań udawać , że nie wiesz co się dzieje wokoło Ciebie , nie możesz liczyć już na kogoś , kto składał Ci słodkie obietnice . Czas wziąć sprawy w swoje ręce  i jasno określ swoje stanowisko, abyś mógł w czasie wywiązać się ze zobowiązań , których się podjąłeś. W kwestiach partnerskich powstrzymaj się od ingerencji w sprawy rodzinne partnera , gdyż  możesz włożyć kij w mrowisko. Weź się w końcu za porządki w domu.

Byk – dziwnym trafem stoisz w centrum pewnych wydarzeń , miej oczy szeroko otwarte i  kontroluj rozwój sytuacji. Lepiej ugryź się w język , nie warto robić za adwokata kogoś  , kto świadomie doprowadził do problemów. W domu zawirowania przedświąteczne , wybierz się  w końcu na zakupy, aby kupić upominki najbliższym . Ponadto , jeśli Twoje serce szaleje dla kogoś , może już czas odważyć się aby wyznać swoje uczucie  .

Bliźnięta – zachowanie bliskiej osoby ,udowadnia Ci , że nie wiesz czego  możesz się po niej spodziewać . Nie masz obecnie planu , jak dojść z nią  do porozumienia , gdyż co innego ona mówi , robi i myśli . Odpuść sobie , na razie ten temat , masz bowiem na głowie sprawy zawodowe . W końcu na tym polu coś ruszy , znajdziesz dla siebie to czego szukasz. W miłości samotne znaki , wpadnie wam ktoś w oko i będzie milo.

Rak- jeśli pokonasz w sobie tchórza emocjonalnego,  odpowiedź, na którą czekasz będzie w zasięgu ręki. Jednak  wszystko zależy teraz od Ciebie ,czy nie zabraknie Ci odwagi aby stanąć twarzą w twarz z problemem , który zatruwa Twoje myśli. ? Spójrz w głąb swojego serca i odpowiedz sobie co czujesz  czy w ogóle jeszcze coś czujesz . Zastanów się , czego faktycznie chcesz od życia i jaki masz pomysł na zmiany , których nie unikniesz.

Lew- nie da się każdego obdarować gwiazdką z nieba , pomimo Twoich dobrych chęci , poczujesz się nieswojo , gdyż ktoś odrzucić może Twoje dobre rady lub pomoc. Ponadto , nie pozwól w pracy wmanipulować się emocjonalnie w sprawy , które i tak rozwiążą się po swojemu. W uczuciach , zapomnisz w końcu o przeszłości , zresztą osoba z przeszłości będzie Ci wręcz przeszkadzać . Nowa miłość puka do Twojego serca i zostanie na stale.

Panna – los jest nieprzewidywalny , poczujesz chęć uwolnienia się ze swoich ograniczeń , masz dość uległości i pochylania głowy . Pamiętaj , jeśli zdecydujesz się na ten krok , nie będzie odwrotu Poza tym , warunki, które przedstawisz nie będą korzystne dla przeciwnika , który może pójść przeciwko Tobie na całość.  Na szczęście , w miłości pojawi się iskra , którą roznieci w Tobie ktoś młodszy , ale jak gorący i szalony.

Waga –nie da się uniknąć błędów w życiu , ale sztuką jest nauczyć się na nich jak żyć , aby ich potem nie popełniać. W relacjach partnerskich , partner zarzuci Ci, że mało angażujesz się we wspólne przedsięwzięcia . Czemu nie powiesz wprost , że to one narażają Cię na problemy . Zacznij wierzyć w siebie i spójrz na siebie inaczej . Ponadto jeśli Twoje serce szaleje za kimś ,czemu nie okażesz tego co czujesz tej osobie , zamiast cierpieć z zazdrości.

Skorpion – nadszedł czas na odzyskanie wiary w siebie i świadome  podjęcie decyzji, aby zerwać z chorymi nawykami, które komplikują Twoje relacje z bliskimi. Najwyższy czas na porządki w życiu , wprawdzie wszystkiego nie uregulujesz od razu , ale możesz liczyć na pomoc osób , które w Ciebie wierzą. Wybierz się także w końcu na zakupy świąteczne , spraw bliskim radość z prezentów i zabierz się za porządki .

Strzelec – praca pochłonie Cię w całości , dosłownie wpadniesz w wir zajęć zapominając o wszystkim . Poza tym , bliska osoba będzie  próbować  znów wkraść się w Twoje laski , zapominając o magicznym słowie przepraszam lub obiecuje , że się zmienie.  Dobrze się zastanów czy nadal chcesz aby było jak dawniej , a może zwyczajnie potrzebujesz już czegoś nowego , wyjątkowego , gdzie każdy gest jest szczery, bo z głębi serca.

Koziorożec – oj wiele będzie się działo w tym tygodniu , ktoś powie Ci magiczne słowo przepraszam ,daj mi szansę , nie jest tak jak myślisz. . Poza tym , w pracy zostaniesz postawiony jako autorytet dla innych , dowartościowanie jakiego doznasz , doda Ci siły i wiary w siebie . To dobry moment aby , przekalkulować dużą inwestycje , do której nakłaniać Cię będzie ktoś ze znajomych . Poznasz nowych ludzi , z którymi się zaprzyjaźnisz.

Wodnik – zaskoczenie , tego nie lubisz , a taki to będzie tydzień . Na dodatek , ktoś zarzuci Ci , że źle go oceniasz i jesteś niesprawiedliwy . Niestety to prawda , dałeś się komuś wmanipulować w swoje gierki przeciwko osobie , która nigdy nie była Twoim wrogiem. Poza tym , w domu nie odkładaj na potem przedświątecznych porządków , uwolnij się od staroci , które zagracają nie tylko Twój dom ale i Twoje życie . Czas na zmiany.

Ryby - dla chwil , które mają wpływ i mega znaczenie warto żyć , przekonasz się o tym wkrótce . Karuzela zdarzeń zacznie się kręcić , poczujesz , że chwilami nie ogarniasz wszystkiego co będzie działo się wokoło Ciebie. W pracy ,uważaj na złośliwą osobę , którą irytujesz , gdyż masz większą wiedze od niej . Jeśli czekasz na ważną wiadomość , wkrótce przyjdzie z daleka. Poza tym , nie rób z domu muzeum w czasie porządków przedświątecznych.

 

W katalogu - Horoskop czeka na Was

horoskop na miesiąc Grudzieñ


O twierając zakładkę  - Więcej – czeka na Was

Horoskop na ROK 2017 , rok pod Szczęśliwą Gwiazdą .

15.01.2012
Formularz kontaktowy

Horoskopy

 

Horoskop na miesiąc Grudzień .

Przed nami czas refleksji nad tym co nas spotkało w mijającym roku , to czas rozrachunku z własnym ja , a jednocześnie przemyślenia nad tym co pragniemy dla siebie zrobić w Nowym Roku 2018 .Poza tym , miesiąc upłynie nam na patrzeniu w gwiazdy , gdyż na nocnym niebie , zachwycać nas będą roje meteorytów między 12 -13 grudnia . Szukajcie tam swojej szczęśliwej gwiazdy , marząc o prawdziwej miłości czy worku kasy . Miłym zaskoczeniem powinny być Białe Święta Bożego Narodzenia .

Baran – perfekcjonizm , jest Twoją zaletą jak i wadą , wkrótce przekonasz się , że czas zmienić stare przyzwyczajenia i wyjść poza ramy starych nawyków , które sprawiały , że zamęczałeś swoich bliskich.  Nadchodzi dla Ciebie decydujący moment w uregulowaniu spraw urzędowych , z którymi walczyłeś przez cały rok . W końcu nadchodzi finał Twoich trosk , to czas wytchnienia i przemyślenia co zrobić aby zacząć wszystko od nowa . Uświadomisz także  sobie , że kłamstwa i niedomówienia mają krótkie nogi. Odkryjesz prawdę o ludziach, których uważałeś za przyjaciół . Poza tym partner uświadomi Ci jakie różnice was dzielą i że wasze plany znacznie się różnią . Płakać z tego powodu nie będziesz , właściwie spadnie Ci kamień z serca , gdyż ułatwi Ci to podjęcie nowych decyzji ,myśląc tylko o sobie . Okres świąteczny upłynie w rodzinnym gronie . Sylwester zapowiada się na wyjezdzie .

Byk – zapowiada się miesiąc bardzo pracowity dla Ciebie, nie licz na nudę , atrakcji nie zabraknie Ci ani w domu ani w pracy . W domu czeka Cię mieszanka emocji , dotycząca spraw finansowych , zwłaszcza , że pewne inwestycje są np. we Frankach . Na dodatek w pracy czeka Cię ostre starcie ze współpracownikiem , który będzie krytykował Twoje pomysły . Opanuj się , jeśli masz racje stój przy swoim w przeciwnym przypadku przedyskutuj temat bez zbędnych emocji. W relacjach uczuciowych , nagle możesz rozpaść się na sto części , Twoje uczucia do kogoś nowo poznanego mogą namieszać Ci w życiu . Nawet jeśli jesteś w związku , nie będziesz próbował bronić się przed tym, to będzie jak magia , Twój świat uczuć stanie na głowie . Okres świąt upłynie Ci na spotkaniach z bliskimi , postaraj się tylko zapanować nad nerwami wobec dzieci ,poświęć im więcej czasu . W sylwestrowy wieczór parkiet będzie Twój .

Bliźnięta – to czego będzie Ci potrzeba w tym miesiącu to wyciszenie wewnętrzne aby zastanowić się co dalej masz zrobić ze sobą i z tym co Cię otacza . Nadchodzi czas , zakończenia pewnego etapu ,w końcu uwolnij się z matni, w której tkwisz . Zakończ te szarpaninę i zacznij nowy rok z czystą kartą. Spraw abyś już nie musiał ciągle wracać do przeszłości i leczyć potem swoje rany . To czego najbardziej Ci potrzeba to stabilizacji w domu i poczucie bezpieczeństwa  np. w związku , zwłaszcza , że czujesz się chwilami osaczony przez bliskich , którzy grają na Twoich uczuciach. Poza tym , uwierz w końcu w siebie , nie marnuj czasu na nijakość , masz w sobie potencjał , który inwestujesz w niewłaściwe osoby lub chybione inwestycje . Święta spędzisz w bliskimi , jednak i tak będziesz szukać okazji aby pobyć ze sobą , sam na sam. Na szczęście masz przyjaciół , którzy wyciągną Cię na fajną imprezę sylwestrową .

Rak – dbaj o swoje zdrowie , które w wyniku przebytych wcześniej stresów może zafundować Ci wirus grypy. Poza tym , uważaj abyś nie złapał depresji , gdyż masz tendencje do rozmyślania nad swoim życiem i nad tym co Ci znowu nie udało się osiągnąć . Na początku polub siebie , zmień stosunek do swojego życia i naucz się korzystać z tego co ono Ci daje . W pracy uważaj na złośliwą osobę , która poprzez swoje uszczypliwości będzie starać się wyprowadzić Cię z równowagi . W okresie świat postaraj się spędzić ten czas z bliskimi ,niechaj problemy innych nie zaprzątają Twoich myśli. Poza tym , chociaż raz ciesz się z prezentów  , nawet gdyby były to skarpety . Jeśli rodzina zdecyduje się na wyjazd poświąteczny , nie narzekaj tylko korzystaj z życia i spraw aby wszyscy dobrze się bawili.  Chociaż raz dołącz do ekipy i nie narzekaj .W relacjach uczuciowych postaraj się o większy luz nic na siłę i niczego nie obiecuj bo nie warto.

Lew- to czego najbardziej Ci obecnie potrzeba w życiu , to poczucie dowartościowania w oczach innych . W tym miesiącu , Twoje życie stanie na głowie , wyzwolisz się z tego co zatruwało Twoje myśli i serce np. z toksycznej relacji .Odkryjesz , że potrafisz żyć dla siebie jak nigdy dotąd , w końcu zrobisz coś innego dla siebie , nie licząc się z innymi . Dzięki takiej postawie poczujesz , że wracają Ci siły do życia a nawet zdrowie się poprawi . Wykorzystaj to mądrze i nie wracaj do tego co było  i zabrało Ci zbyt wiele cennego czasu . Pojawią się przed Tobą nowe propozycje i nowe przyjaźnie . A jeśli Twoje serce i dusza jest niedopieszczone , poznasz miłość , dla której oszalejesz na zawsze , wyrzekając się wszystkiego . Poza  tym, uregulujesz z kimś rachunki z przeszłości . Święta spędzisz w zaciszu domowego ogniska ,  w okresie sylwestra będziesz witał nowy rok w towarzystwie kogoś wyjątkowego .

Panna - czas spojrzeć prawdzie w oczy , odpowiedz w końcu sobie ile czasu straciłeś  na dywagacje zamiast konkretnie działać .? Nie odzyskasz tego co nie udało Ci się zrobić , stoisz w miejscu i nie masz pomysłu co dalej. Poza tym , przestań obwiniać za swoje błędy innych , weź się w garść  , dobrze wiesz , że przesadziłeś ze swoimi pomysłami . Nic na siłę,  teraz już to wiesz . W pracy przełom, w końcu coś ruszy i otrzymasz ofertę, na którą czekasz .Stanie się to dla Ciebie jak tabletka szczęścia , która da Ci nową motywacje do życia . Samotne Panny  - uwaga macie szanse odnaleźć miłość swojego życia , która spadnie wam jak gwiazdka z nieba i zostanie z wami.  W okresie świątecznym odpocznij , wyłącz komórkę , a może warto przemyśleć święta np. w górach itp. To Twój czas na relaks i przemyślenia , lecz nie zapomnij zaszaleć w noc sylwestrową . Uważaj jednie na infekcje i ubieraj się ciepło , bo złapiesz katar.

Waga – swoim postępowaniem udowodnisz , że masz klasę i wbrew pozorom potrafisz postawić na swoim . W prawdzie , nie każdemu Twoja postawa będzie podobać się ale nie przejmuj się tym . Ponadto w pewnej sprawie złamiesz wszystkie Twoje stare zasady , chęć osiągnięcia tego co pragniesz sprawi , że nie zawahasz się przed niczym.  W ogóle to mieniąc niespodzianek , jedną z nich będzie wiadomość np. urzędowa ,  dobrze się zastanów za nim podejmiesz decyzje , skorzystaj z porady prawnika.  Poza tym , w relacjach partnerskich nie pozwolisz sobą rządzić , styl życia jaki narzuca Ci partner , ogranicza Cię i sprawia , że  czujesz się jak w klatce . W wyniku tej sytuacji może dojść do ostrego spięcia , na dodatek lepiej dogadajcie się co do świąt . Jakoś nie masz ochoty na wielkie imprezy . Kameralne grono,  Ty i najbliższe osoby , będzie tym czego do szczęścia  Ci potrzeba .Tak samo będzie w sylwestrowy wieczór.

Skorpion – nie szalej z wydatkami w tym miesiącu , gdyż przesada może poważnie nadszarpnąć Twój budżet a tu jeszcze prezenty trzeba kupić. Poza tym , jeśli złożyłeś  gdzieś wcześniej swoje CV szukając nowej posady , możesz spodziewać się odzewu . Nowa praca od nowego roku to dla Ciebie  szansa na rozwój .  W ogóle to czas , w którym uda Cię wyjaśnić pewną niezręczną sytuacje , w którą zostałeś wmieszany , przez pseudo znajomego . Miłym zaskoczeniem będzie dla Ciebie mikołajkowe spotkanie z kimś z przeszłości  z grona starych znajomych od serca , który sprawi , że mogą odżyć dawne uczucia. Poza tym, w domu zaangażuj się w porządki przedświąteczne , nie zrzucaj całej pracy na bliską osobę . W okresie świątecznym , Twój dom będzie pełen gości , właściwie nie odpoczniesz , ale szkoda życia na leżenie na kanapie. W sylwestrowy wieczór będziesz szaleć na parkiecie ,rok zaczniesz wystrzałowo.

Strzelec – masz w sobie to coś , co wyróżnia Cię w tłumie  i sprawia , że oczy wielu skierowane są na Ciebie . Ty jednak , chyba nie lubisz siebie , bo dopatrujesz się w sobie wad  i uważasz , że życie nie daje Ci tego czego pragniesz. Daj sobie szansę  i pozwól się zbliżyć do siebie ludziom pozytywnie nastwionym do życia. Co do kwestii uczuciowej , jesteś nie obiektywny wobec osoby Ci bliskiej . Twoja wieczna krytyka i dopatrywanie się braku z jej strony zainteresowania Tobą jest krzywdzące . Poza tym , w pracy przyszedł taki moment abyś zastanowił się czy warto pójść z kimś w układ  np. przymknąć oko na błędy współpracownika , czy ta sytuacja nie obróci się przeciwko Tobie. W okresie świąt zapowiada się towarzyskie szaleństwo , w domu będziesz gościem co bardzo będzie Ci odpowiadać . Sylwestrowy wieczór spędzisz z przyjaciółmi. Rok zaczniesz w szampańskim nastroju  i w doborowym towarzystwie .

Koziorożec – w końcu uda Ci się złapać oddech , zwolnisz tempo , poczujesz chęć wyrwania się ze schematów , w których tkwisz . Masz dość pogoni za wszystkim , czego pragną Twoi bliscy , w końcu zrobisz coś dla siebie . Bez wahania dasz się wyciągnąć do kina ,czy też pozwolisz aby ktoś Ci bliski zatroszczył się o Ciebie . No właśnie , to bliska osoba zacznie sprawiać Ci niespodzianki i zaskoczy Cię drobiazgiem ,Ty też pomyśl lepiej o prezencie dla tej osoby . Poza tym , jeśli planujesz małą inwestycje w mieszkanie , nie wahaj się , zdążysz do świąt ogarnąć temat. W ogóle  jesteś ostatnio jakiś inny, jakby odmieniony , masz w sobie luz , którego wielu będzie Ci zazdrościć , dlatego trudno będzie wyprowadzić Cię z równowagi. Okres świąt upłynie Ci na wyciszeniu , jednak uda Ci też znaleźć chwile aby skorzystać z zaproszenia na kawę w milym towarzystwie. Sylwestrowy wieczór mega Cię zaskoczy , szykuj kreacje.

Wodnik – w końcu masz chwile dla siebie , w końcu warto odpuścić i zwolnić tempo życia . Postaraj się , zaangażować razem z bliskimi w przygotowania do świąt , nie uciekaj od tradycji , która zbliża rodzinę do siebie . Jeśli w pracy czeka Cię firmowa wigilia nie odmawiaj bycia na niej , nawet jeśli kogoś nie lubisz .Jednak problemem Twoim może być zdrowie , problemy z górnymi drogami oddechowymi i bóle stawów , nie odkładaj wizyty u specjalisty i przemyśl decyzje wyjazdu po świętach na parę dni np. w góry aby zrelaksować się  . Spada Ci odporność , co jest wynikiem życia w stresie . Zastanów się , czego faktycznie chcesz od życia , czy Twoje pragnienia za , którymi biegniesz nie są przesadne? Nowy rok się zbliża , warto więc podjąć noworoczne postanowienia  i zacząć coś od nowa , z nową energią i realnymi pomysłami dla Ciebie. Sylwester zapowiada się wyjątkowo  , bo w kameralnym gronie .

Ryby- masz szanse wyjść na prostą i uregulować sprawy , które odłożyłeś na potem  np. sfinalizować inwestycje  kupna lub sprzedaży nieruchomości. W pracy szalony czas , nerwy i jeszcze raz nerwy ,na dodatek możesz poczuć się pokrzywdzony w kwestiach finansowych , gdyż obietnice szefa o podwyżce , może spełnią się dopiero za miesiąc . W relacjach rodzinnych napięta sytuacja , gdyż  przy stole wigilijnym pojawi się ktoś , kto niekoniecznie darzy Cię sympatią . Lepiej opanuj swoje emocje i nie psuj nastroju innym ,nie czas i miejsce na żale , nie zapominaj o tym. W relacjach uczuciowych , jesteś jak małe dziecko , któremu można obiecać wszystko . Zastanów się czy takich relacji szukasz , zastanów się kto faktycznie zamiast mówić , robi dla Ciebie coś abyś był szczęśliwy. Noc sylwestrową spędzisz  , z kimś kto ma Ci wiele do zaoferowania , nie wahaj się,  daj się ponieść tej relacji . Baw się dobrze .