dobra aura znaki zodiaku wróżenie z kuli wróżenie z tarota magiczna księga wróżka Beata Łyszczyńska
Aktualności
HOROSKOP tygodniowy

Informacja

Szanowni Państwo z dniem 01 07  2018  ulega zmianie cena  usługi za  seans kart Tarota , która będzie wynosić  150 zł.

 

Od 16 07 do 22 07

Baran – ostatnio los Ci sprzyja , wykorzystaj ten czas i przestań narzekać . Poza tym , usuń ze swojej psyche negatywne myślenie , zwłaszcza jeśli chcesz aby Twoje życie nabrało innego wymiaru. Zdecyduj się także na podjęcie dalszej edukacji i rozwijaj swoje talenty , wówczas odżyjesz i postawisz sobie nowe cele. Jeśli szukasz nowej miłości , rozejrzyj się wokoło , bowiem jest ktoś kto czeka na Twój znak i będzie Twój na zawsze .

Byk – po co planujesz tyle rzeczy do przodu , złuszcza , że i  tak brakuje Ci spontaniczności aby wprowadzić pewne zmiany w życie .  Ponadto , czas uzgodnić pewne kwestie finansowe w domu , bowiem partner lubi przesadzać i zanim się obejrzysz debet może pojawić się na koncie. W pracy zawirowania przez szefa , którego wymagania mogą przekraczać Twoje możliwości , bądź otwarty i powiedz o swoich uwagach .

Bliźnięta – warto przyjrzeć się komuś z większą uwagą , zwłaszcza , że będzie próbował Cię oszukać . Uważaj więc , nie daj się zwieść , pamiętaj , że tak na naprawdę możesz liczyć na siebie . Ponadto ruszą w końcu sprawy urzędowe , które gdzieś zawisły . Pamiętaj , że lepiej założyć maskę obojętności i zgrać jak pokerzysta a wtedy masz szansę pozamykać swoje sprawy raz na zawsze . Uważaj tylko na finanse , uważaj na wydatki.

Rak – czas abyś odzyskał wiarę w siebie , czas spojrzeć na swoje życie i zastanowić się co możesz zmienić w nim na lepsze , aby zacząć żyć. Poza tym , przestań się litować nad kimś , kto obarcza Cię swoimi problemami i czeka na akty litości z Twojej strony. Uwolnij się w końcu od osób, które wprowadzają w Twoje życie negatywne emocje i zatruwają Ci życie . Poza tym ,wkrótce czeka Cię wyjazd i spotkanie starych przyjaciół.

Lew- nadszedł czas na wielkie porządki w Twoim życiu , czas zerwać ze starymi schematami i odkryć w sobie nowe pasje i nowe marzenia. Jeśli planujesz wyjazd w gronie przyjaciół, przestań robić za sponsora , dlatego nie daj się zwieść i zawczasu ustal reguły wyjazdu. W relacjach uczuciowych , zajdą zmiany , w końcu wszystko stanie się jasne , w końcu odkryjesz czego pragnie druga strona . Uważaj na fałszywą osobę w pracy.

Panna – pomimo wakacyjnego czasu  , Ty masz ręce pełne roboty . Nie zapomnij w ferworze zajęć aby znaleźć chwilę wytchnienia i zafunduj sobie odrobine luksusu w postaci krótkiego wypoczynku. W domu , wiele emocji przez bliską osobę , jej podejście do życia i do wspólnych projektów bardzo się różni od Twojej koncepcji . Jeśli masz ochotę na romans , dobrze wiesz co w trawie piszczy i co się może wydarzyć i z kim.

Waga – czas spojrzeć we własne wnętrze i zastanowić się , ile w Twojej duszy i w sercu jest szczęścia ile jest prawdziwej miłości i co faktycznie czujesz? Ostatnio sprawiasz wrażenie osoby jakby obojętnej na wszystko a z drugiej strony widać , że pod tą maską ukrywasz emocje, które Cię roznoszą od środka. Rozejrzy się także , gdzie są Twoi przyjaciele , czy w ogóle ich jeszcze masz . Nadszedł czas na przemyślenia i decyzje.

Skorpion – nie możesz sprawić aby każdy był szczęśliwy , nie możesz przesadzać z uszczęśliwianiem innych , gdyż skutek może być odwrotny a ktoś zarzuci Ci nadgorliwość. Poza tym , czas zażegnać z kimś konflikt i zapomnieć żale, nie warto rozdrapywać starych ran . Ponadto trzymaj się wyznaczonego sobie celu , nie zmieniaj drogi, którą sobie obrałeś . Uważaj jedynie na problemy ze zdrowiem , np.  skoki ciśnienia , odwiedź lekarza.

Strzelec – nie musisz nikomu nic udowadniać  , wystarczy , ze będziesz wywiązywał się z tego co robisz i nie składał obietnic bez pokrycia. Ponadto czeka Cię trudna rozmowa w kwestiach osobistych z kimś , kto zawładnął Twoimi zmysłami . Koniec gierek, koniec tej chorej zabawy , to czas decyzji i zmian.  Poza tym , uważaj w kwestiach urzędowych , za błędy możesz wiele zapłacić , zwłaszcza jeśli masz własny biznes.

Koziorożec – potrzebujesz relaksu i oderwania od problemów z którymi zmagasz się od dawna . Jednak , natłok obowiązków obecnie Ci na to nie pozwala  , sytuacja ustabilizuje się pod koniec tygodnia , wtedy złapiesz oddech. W sferze uczuciowej , nadal bez zmian , nie rób nic na siłę , bliska osoba sama przyjdzie do Ciebie ze swoimi problemami . Dopilnuj także spraw finansowych, uważaj na inwestycje aby Cię nie przerosły.

Wodnik – w życiu czasem dzieje się tak jak w serialu , ale życie to nie do końca jest film . Uważaj więc co robisz , abyś nie wpadł w problemy , które mogą pokrzyżować Ci plany. Więcej dysonansu do siebie i do osób ,, z którymi grasz w te swoje gierki . Ponadto , uważaj na kłamcę płci przeciwnej , który mówi co innego , robi i myśli , a Tobie opowiada bajki .  Uważaj na swoje zdrowie , problemy z poziomem żelaza i anemią .

Ryby – czasem warto posłuchać rad innych i spojrzeć na pewne problemy inaczej, niż Ty myślisz . Wszelkie spawy staraj się załatwiać drogą legalną i pamiętaj , czasem trzeba schować dumę do kieszeni i robić w danej chwili to co jest teraz ważne dla Ciebie. Ponadto, zakończy się dla Ciebie stan stagnacji , w której tkwiłeś . W pracy możliwość zmiany miejsca pracy czy też awans , na który czekasz od dawna . Nie zmarnuj tej szansy .

W Katalogu Horoskop ,

czeka na Was Horoskop na

miesiąc LIPIEC .

zapraszam .

 


Otwierając zakładkę  - Więcej

czeka na Was HOROSKOP NA ROK 2018

15.01.2012
Formularz kontaktowy

Horoskopy

Informacja

Szanowni Państwo z dniem 01 07  2018  ulega zmianie cena  usługi za  seans kart Tarota , która będzie wynosić  150 zł.

Horoskop na miesiąc LIPIEC

Wakacje ..zapowiada się przed nami miesiąc , w którym pogada będzie zaskakiwać nas raz mega upałem raz zimnem i ulewnym deszczem .A jeśli wybieracie się w tym miesiącu na urlopy w niejedno serce Amor wystrzeli swoją strzałę –  romanse  i flirty , wielu z Was czekają. W polityce polskiej zastój , chociaż USA , będzie nas zaskakiwać ,  manifestując swój arsenał militarny. Wielkim szokiem będzie finał mudialu ...i drużyny , które staną na przeciwko siebie ..

Baran – początek miesiąca będzie leniwy , to dobry czas na urlop lub wysłanie dzieci na obozy czy też kolonie . Postaraj się uporządkować swój chaos myśli , jaki dręczy Twoją psyche . Zbyt emocjonalnie podchodzisz do wielu spraw , przez co brakuje Ci zimnej logiki i pakujesz się w problemy. Wycisz się i odpuść , coś na co nie masz wpływu. Druga połowa miesiąca zbyt wiele nie wniesie zmian , za wyjątkiem podjęcia decyzji o złożeniu swojego CV aby zawalczyć o nową posadę czy też , decyzja o złożeniu dokumentów na uczelnie . Kiedy jak nie teraz zainwestować  w siebie.  W miłości , masz szanse wejść w romans z kimś , kto jest już w związku , oj będzie się działo , oby się nie wydało. W ogóle , to uczucia staną się dla Ciebie priorytetem na ten miesiąc i zrobisz wszystko aby nie być samemu . Nie odkładaj wizyty u stomatologa , dbaj o swój uśmiech.

Byk – nie daj się zablokować komuś w pracy , zwłaszcza , że masz wiele do zyskania. Czyjaś zazdrość i fałsz wobec Ciebie , już Ci kiedyś przeszkodziła, uważaj więc i nie daj się . Ponadto , masz obecnie fart w gry liczbowe , odrobina hazardu nie zaszkodzi  a może dać kasę np. zakup sprzętu AGD itp. Jeśli wybierasz się na wakacje swoim samochodem , nie bierz zbędnego bagażu , wrzuć więc na luz i spraw aby wszyscy dobrze się bawili. W relacjach uczuciowych ,  zazdrość partnera na Twoim punkcie , może stać się męcząca . Nie pozwól aby emocje bliskiej osoby przerodziły się w fobie , bo nie wytrzymasz tego . Jeśli uda Ci się wykombinować dla siebie więcej wolnego czasu , zadbaj o swoje ciało, odwiedź masażystę lub wybierz się ostry trening. Poza tym , zrób badania kardio , arytmia serca , może być uciążliwa .

Bliźnięta – bieg wydarzeń ostro przyspieszy , właściwie nie będziesz wiedział, co zrobić najpierw a co porzucić . Jeśli nie zaczniesz się bronić , jeśli nie weźmiesz spraw w swoje ręce , nie wierz w sprawiedliwość . Upomnij się w końcu o swoje racje , jak długo będziesz kręcił się wkoło własnej osi , rusz się , bo inaczej , sam sobie sprawisz problemy. Ponadto , uważaj na słowa, aby ktoś nie wykorzystał tego przeciwko Tobie , zwłaszcza w kwestiach zawodowych , Komentarze zachowaj dla siebie . W domu wiele emocji wywoła partner swoim zachowaniem , próbując zrzucić na Ciebie odpowiedzialność za swoje problemy i błędy. Samotne znaki ,bez większego problemu przy  odrobinie odwagi mają szansę zapoznać kogoś młodszego , kto zamieszka w waszym sercu na dłużej  a może na zawsze . Na wakacjach nie przesadzajcie z używkami , kac gigant itp.

Rak – jeśli nie boisz się trudnych decyzji , nie przegrasz walki z kimś , kto próbuje wystawić Ci negatywną opinie i utrudnia Ci życie od dawna. W pracy nie czujesz się do końca spełniony , ale na ten moment nic nie zmienisz . Nie wpadaj w  panikę , wkrótce ktoś z grona starych przyjaciół zaoferuje Ci pomoc i pomorze wyjść z impasu. Jeśli jesteś w związku , partner zarzuci Ci , że dbasz tylko o siebie i zapomnisz o obietnicach , które składałeś.  Wolne znaki , przed  Wami  dalekie podróże i nowe znajomości , nie blokujecie się na  to co nowe. Czasem lepiej mieć wspaniałych przyjaciół niż kiepski związek na siłę , dlatego w relacjach uczuciowych nie wpadajcie w panikę z powodu samotności uczuciowej. Nikt nie jest samotną wyspą i do Was miłość zapuka. Uważajcie na problemy zdrowotne , ostrożnie z przeforsowaniem ciała , uwaga na kręgosłup.

Lew- nie możesz być aż tak zaborczy , po co robisz coś dla kogoś , zwłaszcza, jeśli tego nie chce i to Cię nie prosi . Ponadto Twoja nadgorliwość  może zirytować bliską Ci osobę , chyba za bardzo liczysz , że zrobi to czego Ty oczekujesz. A kiedy pomyślisz w końcu o sobie, kiedy zafundujesz sobie odrobinę luksu , tylko dla siebie .Poza tym , czeka Cię spotkanie z kimś dawno niewidzianym . Uważaj bo mogą odżyć wspomnienia i uczucia  . W pracy okres urlopowy ,na szczęście dasz radę ze wszystkim , zresztą pod koniec miesiąca i Ty wybierzesz się na urlop. W domu jednak nie widać luzu , zwłaszcza , że młoda osoba może powiadomić Cię o ciąży lub zaręczynach . Ponadto , Panie z pod znaku Lwa , zadbajcie o wizytę w gabinecie ginekologicznym – czas na mammografię . Panowie , czas na zmianę diety mniej piwa za to więcej ruchu , poprawi Wam kondycje.

Panna –nie odkładaj na potem wyjaśnienia w rodzinie spraw, które nie dają Ci spokoju . Nadszedł czas uregulowania ważnych dokumentów i otrzymania tego co Ci się należy , nie daj się zwieść obietnicami , bierz co Twoje i koniec tematu. Zwracaj  także , większą uwagę na wydatki i kontroluj budżet domowy , gdyż partner przesadza z inwestycjami , na które obecnie Was nie stać . Poza tym , postaraj się odpocząć i nawet jeśli nie planujesz dalekich podróży , wypad za miasto do rodziny też może być super wypoczynkiem. Poza tym , uda Ci się w końcu doprowadzić do porozumienia w pracy i załatwić pozytywnie przeniesie lub nową posadę. W tej sferze , idzie wszystko ku lepszemu , dzięki czemu będziesz mógł wdrożyć swoje plany w życie . Ponadto, ktoś ważny dla Ciebie , poprosi Cię o radę lub pomoc , co może Was bardzo do siebie zbliżyć .

Waga – rozwaga w słowach i czynach , niechaj towarzyszy Ci na co dzień , zwłaszcza , że przez czyjeś działania możesz być wmieszany w sprawy , które Ciebie nie dotyczą . Nadszedł w Twoim życiu czas porządkowania teraźniejszości i relacji, w których jesteś . To czas wielkich przemian w Tobie i odkrycie nowego sensu swoich działań. Uda Ci się także,  porozmawiać z kimś na kim Ci bardzo zależy , Twoja otwartość i szczerość , będzie dużym zaskoczeniem dla tej osoby Zrozumiesz, ile straciłeś , przez swoje negatywne nastawienie pomimo uczuć , które żywisz. Otwórz więc oczy i zastanów się jak bardzo jest ta osoba dla Ciebie ważna i ile dla Ciebie znaczy. Ponadto nie bądź wobec niej zbyt surowy , tylko dla tego , że nie daje sobą manipulować. To czas na miłość nie zmarnuj go. Uwolnij się tylko od toksycznych ludzi i żyj dla siebie.

Skorpion – przed Tobą miesiąc nowych wyzwań. W miłości do wyboru do koloru , pomimo, że nie będziesz szukać to wielkie love znajdzie Ciebie. Poczujesz się w końcu spełniony , poczujesz, że masz w sobie siłę aby zaistnieć i pokazać światu co potrafisz. Jeśli w planach masz dziecko , to dobry czas aby słowo ciałem się stało.  W ogóle, wiele kwestii, które odeszły w zapomnienie zrealizuje się a Ty znajdziesz, w końcu chwilę wytchnienia dla siebie. Wyjazd w drugiej połowie miesiąca będzie udany nie tylko na wypoczynek ale np. na szkolenie. Poczujesz , że wracają Ci siły do życia , poczujesz, że warto było odmienić swój los i zostawić za sobą np. przeszłość i . czyjeś fałszywe gesty aby żyć po swojemu . Uda Ci się w końcu zainwestować np. w mały biznes . Uwierz w siebie , wyjdź ze słoika swoich ograniczeń . To Twój czas na zmiany.

Strzelec – nie poświęcaj się sprawom , które mogą Ciebie przerosnąć, zwłaszcza tym , które uważasz za ambicjonalne spełnienie się . Wkrótce odkryjesz , kto jest obok Ciebie kretem i ryje pod Tobą , poduszczając Ciebie do działań , za które możesz zapłacić . Pilnuj więc swoich spraw , aby to czego Ty chcesz zrealizowało się , słuchaj głosu swojej intuicji a wtedy będzie dobrze. W domu, czeka Cię nie zaplanowany  remont , który wywoła mega zamieszanie . W ogóle to czas inwestycji i zarabiania pieniędzy . W uczuciach obudzi się w Twoim sercu tęsknota za kimś , kto stale Ci wymyka się z rąk , jednak los , szykuje Ci miłą niespodziankę w postaci kogoś nowego , aby nauczył Cię inaczej patrzeć na życie . Poza tym, uważaj na fałszywą kobietę , która ma wobec Ciebie złe zamiary i roznosi kłamliwe opinie na Twój temat .Możliwość konfrontacji z nią

Koziorożec skrzywdzony w życiu , zapracowany i zapomniany przez innych to bajka o Kopciuszku, która pasje do Ciebie . Jednak wiele się ostatnio zmienia , nie jesteś już anonimowy , już nikt nie powie , że do niczego się nie nadajesz . Świat zwraca ku Tobie oczy . Swoim zachowaniem i postawą zaskoczysz wielu , co zjedna Ci tyle samo zwolenników co i wrogów . Na szczęście tych pierwszych będzie więcej , propozycje , jakie otrzymasz związane z pracą lub ze współpracą będą bardzo kuszące . Zacznij w końcu żyć dla siebie , zacznij zmieniać świat , który Cię otacza , otwórz się i pokaż innym co potrafisz, na co Cię stać . W miłości , nastąpi przełom , telefon z prośbą o spotkanie czy też adoracja kogoś  o kim wiesz , że Ci sprzyja. Wszystko to zaskoczy Cię , jednak pomimo tego nie rezygnuj z możliwości jakie daje Ci świat , miłość też tam znajdzie swoje miejsce.

Wodnik – nie można wiecznie żywić urazy do kogoś, zwłaszcza, że Ty sam nie zawsze jesteś w porządku i lubisz naginać prawdę pod siebie, tak aby Tobie było wygodnie. Zastanów się więc  , czy droga , którą obrałeś jest właściwa, czy swoim zachowaniem nie krzywdzisz kogoś, gdyż wydajesz o nim niesprawiedliwe osądy ? W pracy uważaj, zajdą zmiany , które mogą zmusić Cię do podjęcia decyzji aby stamtąd odejść . Jeśli masz problem ze zdrowiem , nie odkładaj tego tematu na potem, konsultacja ze specjalistą może być konieczna a nawet zwolnienie lekarskie.  W uczuciach szarpanina , niby masz wszystko , a jednak ciągle Ci czegoś brak . Twój niedosyt emocjonalny może sprowokować rozwój pewnych wydarzeń i wejście w burzliwy romans . Wyjazd na wakacje w gronie rodzinnym , będzie dla Ciebie oderwaniem od wszystkiego . Relaks .

Ryby – magia słowa proszę może wiele zdziałać , lecz Ty jesteś zbyt dymna , żeby poprosić o pomoc osoby , które mogłyby wiele zmienić w Twoim życiu . Zastanów się ,czy tkwiąc w miejscu oraz żyjąc w minimalizmie jesteś szczęśliwa? Wyjdź więc z pod klosza bezpieczeństwa, w którym mija Ci życie , zacznij pokazywać światu na co Cię stać , żyj dla siebie i przestań przejmować się wszystkim i wszystkimi , którzy żyją obok Ciebie .Odrobina egoizmu Ci nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie, obudzi w Tobie wole walki i sprawi , że już nikt nigdy Cię nie wykorzysta ani nie oszuka. W pracy w końcu wywalczysz sobie zmiany , jednak wyczujesz , że ktoś będzie szukał pretekstu aby Ci dopiec . Uważaj. Jeśli panujesz urlop , jedź i baw się dobrze , zwłaszcza, że towarzystwo będzie doborowe . W miłości , powrót do przeszłości, stary związek odżyje .