dobra aura znaki zodiaku wróżenie z kuli wróżenie z tarota magiczna księga wróżka Beata Łyszczyńska
Aktualności
HOROSKOP tygodniowy

Idzie Wiosna niechaj przyniesie Wam

Miłość , szczęście i spełnienie marzeń.

Od 19 03 do 25 03

Baran – potrzebujesz odzyskać wewnętrzny spokój , zbyt wiele dzieje się w Twoim życiu a Ty walczysz o zrealizowanie swoich planów zapominając przy tym o najbliższych . W prawdzie musisz podjąć w najbliższym czasie bardzo ważną decyzje , ale spraw domowych nie możesz pominąć.  Czas wesprzeć bliską osobę w pokonaniu jej problemów nie zostawiaj jej samej sobie , zwłaszcza , że problem ją przerasta.

Byk – przerwij w końcu ten marazm, w którym funkcjonujesz od pewnego czasu, kręcisz się w kółko i nie zauważasz , że , marnujesz swój cenny czas. Obudź się , zwłaszcza, że ktoś rywalizuje z Tobą na niwie zawodowej i próbuje Ci udowodnić , że jest lepszy od Ciebie.  Uważaj bo sprawy zaszły już za daleko i sytuacja robi się nie ciekawa. W sferze uczuciowej zawrze , serce będzie szalało z emocji , wiosenna miłość Cię dopadnie.

Bliźnięta – wkrótce odkryjesz prawdę w sprawie , która spędza Ci sen z powiek , czas abyś zadbał o siebie , czas abyś był trochę egoistą i pomyślał o sobie. Nie możesz wiecznie wybaczać , zacznij działać , jeśli nic nie zrobisz przegrasz z kretesem. W pracy pozytywne zmiany i możliwość dorobienia kasy ,korzystaj z okazji i nie narzekaj. W sferze uczuciowej nie zagłaskuj partnera , niech biegnie za Tobą nie odwrotnie i niech zatęskni za Tobą.

Rak – nie narzekaj na brak szczęścia , nie potrafisz tylko wykorzystać nadarzających się okazji aby je złapać i zrobić z niego użytek.  Masz obecnie szanse , zrobić coś dla siebie , wykorzystaj oferty , które ktoś Ci złoży , dzięki temu odzyskasz poczucie wartości . W relacjach partnerskich ostatnio stałeś się monotematyczny   , brakuje Ci fantazji i odrobiny szaleństwa . Lepiej zmień to , jeśli nie chcesz wiosny witać samotnie .

Lew- poczujesz silną potrzebę zrobienia czegoś tylko dla siebie , masz dość bycia grzecznym i życia tylko dla innych . W końcu zaczniesz martwić się o siebie ,dlatego poczynione inwestycje , przyniosą Ci zadowolenie . Nie martw się o finanse , uda Ci się ogarnąć swoje zamierza . W uczuciach , pojawi się wiele atrakcji , nowa osoba, troszkę młodsza od Ciebie , odmieni Twoją codzienność , dając Ci radość i motywacje do działania.

Panna – do szczęścia tak nie wiele potrzeba , wystarczy odrobina fartu i wszystko zdarzyć się może.  Taki fart przydałby Ci się w miłości , zwłaszcza, że ostatnio różnie bywało .Miłym zaskoczeniem dla Ciebie będzie poznanie kogoś, kto wprowadzi w Twoje życie wiele radości , kto potrafi być spontanicznym . Daj szansę tej relacji  a przekonasz się , że warto było.  Poza tym , już czas abyś pomyślał o inwestycji  np. w samochód .

Waga – wkrótce przekonasz się , że ktoś wodzi Cię za nos, przypadkowe odkrycie sprawi , że staniesz przed trudnymi wyborami , które zaważą na dalszych Twoich planach. W ogóle zaczniesz z większą uwagą obserwować osoby Cię otaczające , przez co odkryjesz kto i do czego naprawdę Cię potrzebuje.  Ponadto , uda Ci się  załatwić sprawy urzędowe, które stały w miejscu , przez co poprawi się stan Twojego konta.

Skorpion – potrzebujesz mega energii do działania, zwłaszcza, że ostatnie wydarzenia  przyniosły ze sobą stresy . Zastanów się , czy brak asertywności nie wpływa negatywnie na Twoje życie ? Zaufaj przyjaciołom, którzy próbują Cię wyciągnąć z tego stanu , daj sobie szansę i nie oglądaj się za siebie ,bowiem idzie do Ciebie nowe i lepsze . Ofertę wspólnego wypadu na weekend przyjmij bez wahania , zimowe szaleństwo to super relaks.

Strzelec -czy potrafisz pogodzić sprawy zawodowe i osobiste  , zwłaszcza , że na obu polach wiele się będzie działo. W pracy ruszy lawina spraw , w których będziesz musiał się wykazać , na dodatek pojawi się  oferta współpracy z kimś kto ma duże możliwości  biznesowe. W uczuciach szalony czas ,  nagle pojawi się ktoś ,kto zaintryguje Cię  i sprawi ,że czas spędzony razem będzie magiczny . W stałych związkach emocji przysporzy Ci partner.

Koziorożec – wkrótce przekonasz się , że warto marzyć , że warto podnosić sobie poprzeczkę aby zmieniać swoją codzienność na lepsze.  Naucz się przekuwać porażkę w sukces , przecież nie da się Ciebie tak łatwo złamać . Przed Tobą pracowity tydzień , znów wpadniesz w wir obowiązków , ale dzięki temu uda Ci zrealizować swoje zamierzenia. W uczuciach nie zagłaskuj partnera , postaraj się trochę odpuścić.

Wodnik – jeśli chcesz osiągnąć swój cel , nie możesz być amatorem , gdyż wtedy nie spełnisz swoich zamierzeń.  W relacjach partnerskich , jesteś zbyt troskliwy a nawet nadgorliwy , daj też sobie więcej luzu bo znudzisz się tym szybko. W pracy nastąpi przełom , masz szansę awansować  . Ponadto , zadbaj o swoje zdrowie , nie stosuj diet cud .Twój organizm ma problemy z wchłanianiem żelaza , uważaj więc i dobrze się odżywiaj.

Ryby – czas zrobić listę marzeń do spełnienia , gdyż ostatnio zapomniałeś o sobie i żyjesz tylko codziennością . Jednak sprawy rodzinne będą na planie pierwszym , na dodatek pojawi się konflikt , w którym zostanie zarzucony Ci brak współpracy z bliskimi , nie daj się , już dość i tak zrobiłeś dla nich. Ponadto , pojawią się kwestie związane z nieruchomością np. remont itp. W sferze uczuciowej wiele emocji , w których trudno będzie się odnaleźć.

 

 

W katalogu Horoskop ,

czeka na Was Horoskop

na miesiąc MARZEC .


Otwierając zakładkę  - Więcej

czeka na Was HOROSKOP NA ROK 2018

15.01.2012
Formularz kontaktowy

Horoskopy

Horoskop na miesiąc Marzec

Słońce świeci coraz mocniej , pomimo mroźnych nocy , wiosna nadejdzie w terminie i pożegnamy zimowy czas . Na świecie też nadejdą zmiany , świat skieruje swoje oczy na półwysep arabski, nasz kraj nadal będzie  w centrum uwagi , konflikty pojawią się  także w Brukseli.  Dobrze , że chociaż wiosna niesie ze sobą nadzieję na lepsze jutro , nadzieję na życie .

Baran – nie da się przewidzieć wszystkiego , zwłaszcza w relacjach rodzinnych , już czas abyś podjął decyzje , już czas abyś zaczął  działać i zadbał o swoich najbliższych . Sprawy rodzinne staną się dla Ciebie teraz najważniejsze ,  bliscy będą Ciebie potrzebować . W pracy czas odezwać się o swoje , jeśli teraz zostaniesz pominięty w drodze do awansu, zastanów się czy warto trwać w tej nijakości . Otwórz się na nowe i rozglądaj się za nową posadą . Ponadto, uda Ci się nawiązać nowe kontakty nie tylko na polu prywatnym ale i zawodowym , co pozwoli Ci , rozwinąć skrzydła i zrobić coś ważnego tylko dla siebie. W sferze uczuciowej , wiele emocji , wiosna przyniesie ze sobą nową szaloną miłość , dla której gotów będziesz rzucić wszystko , nawet obecny związek.

Byk – zawsze liczyłeś się z opinią innych , czasem jednak trzeba odejść od tego schematu i zaufać swojej intuicji. Masz przed sobą czas ,w którym , żeby wyjść na prostą trzeba będzie stać się egoistą . Zostaw więc sentymenty za sobą i podążaj tam , gdzie miałeś dojść . Poza tym , zacznij w końcu doceniać to co los Ci daje , przestań narzekać , zwłaszcza , że i tak jest o wiele lepiej niż było. W uczuciach znów poczujesz krew w żyłach , szaleństwa emocjonalne , sprawią , że złapiesz wiatr w żagle i poczujesz się kochany i spełniony.  W ogóle wiosna przyniesie dla Ciebie same nowości , to jak nowy sezon w życiu . Uważaj jednak , aby ambicje Cię nie przerosły , wszystko niech będzie w równowadze nie za dużo nie za mało. W kwestii , zdrowia nie przesadzaj z używkami .

Bliźnięta – wiele się dzieje w Twoim życiu od dłuższego czasu ,  teraz czas aby przewartościować  pewne sprawy gdyż, wiele kwestii , nie da się załatwić  na już . Wkrótce odkryjesz prawdziwe oblicze bliskiej osoby , zrobi się nie fajnie , gdyż miałeś nadzieję , że jest szansa na kompromis. W relacjach z młodą osobą, zapowiada się też ostra jazda , gdyż nie uda się jej przekonać do propozycji , które masz dla niej. Poza tym , młoda osoba będzie próbowała ingerować w Twoje życie , czym wywołać może burzę z piorunami.  W uczuciach, jeśli od  niedawna jesteś z kimś , zapowiada się szalony czas , chwilami będziesz tracić panowanie nad sobą i tym uczuciem.  Uważaj , jeśli jesteś z kimś w związku , ta nowa znajomość może się wydać.  Jeśli szukałeś nowej posady , spodziewaj się oferty, która da Ci satysfakcje nie tylko finansową

Rak – sprawy finansowe będą zaprzątały Twoje myśli , gdyż to z nimi będziesz musiał się uporać w tym miesiącu. Poza tym będziesz musiał kontrolować nie tylko wydatki, ale i swoje słabości , nad którymi trudno jest Ci panować. No właśnie , te słabości mogą okazać się zgubne dla Ciebie , gdyż wywołają mega zamieszanie w Twoim życiu osobistym. W pracy , bądź przygotowany na mega zmiany, Twój czas pracy może się wydłużyć co nie koniecznie pozytywnie wpłynie na Twoje życie osobiste. Szkolenia i nowe wyzwania zawodowe sprawią , że  sprawy osobiste mogą się przez to skomplikować . Poza tym , na Twojej drodze pojawia się nowe twarze , ludzi , którzy potrafią wywrócić swoje życie do góry nogami . Z tych relacji zrodzą się nowe przyjaźnie a może nawet i coś więcej z kimś , kto podbije Twoje serce.

Lew- każdy ma swoje marzenia , Ty jednak nie wierzysz w siebie , ten pesymizm , który dopada Ciebie sprawia, że Twoje sukcesy zostają nie zauważone przez otoczenie. Czas abyś zaczął żyć w harmonii, ze sobą i światem , który Cię otacza. Na początek ,naucz się wyrażać siebie , nie możesz pozwolić aby świat zewnętrzny podcinał Ci skrzydła. Czasem trzeba powiedzieć Nie lub Mam tego dość  - jednak Ty chowasz się ciągle i boisz się wrazić siebie. W relacjach osobistych , nie staraj się narzucać swojego zdania i nie rządź partnera życiem, bo doprowadzisz do konfliktu między Wami.. Samotne Lwy , uwaga , ktoś na Was zapoluje , wpadliście komuś w oko i zrobi się ciekawie a nawet namiętnie. W pracy przygotuj się na rewolucyjne zmiany , chwilami sytuacja będzie napięta, lepiej używaj dialogu a wtedy wszystko ułoży się ok .

Panna – czy jesteś dość silna aby zmierzyć się z otaczającą rzeczywistością , czy masz w sobie dość wiary aby zawalczyć o swoje priorytety .? Masz szansę , obecnie wyjść z życiowego impasu na prostą , masz szansę zaistnieć w nowej rzeczywistości i zbudować sobie prawdziwe szczęście, którego tak pragniesz. W pracy przyjdzie Ci się zmierzyć z kimś , kto ma nie tylko władzę ale i duże wpływy na rozwój wielu kwestii . Poza tym , jeśli czujesz , że wypaliłeś się w relacjach uczuciowych , nie staraj się na siłę uratować tej relacji.  Spójrz w lustro i zapytaj siebie ile jest w Tobie jeszcze miłości do partnera i odwrotnie  ?  Lepiej zainwestuj w siebie i spraw sobie dużą dawkę optymizmu , którego tak bardzo Ci brak. Nowa miłość zapuka do Twojego serca i będziesz szczęśliwy

Waga- metamorfoza jaka nastąpi w Tobie będzie zaskoczeniem dla wszystkich .W końcu odkryjesz w sobie prawdziwe ja, w końcu poczujesz , że chcesz żyć po swojemu . W Twojej głowie zrodzi się nowa wizja , która sprawi , że rozwiniesz skrzydła i staniesz po raz pierwszy twardo na ziemi , budując prawdziwy raj dla siebie. W uczuciach , zerwiesz z ograniczeniami, nie pozwolisz się zamykać w klatce zobowiązań , których Ty nie chcesz , to Ty zdecydujesz z kim będziesz chciał spędzać czas a  może i nawet życie.  W ogóle , postawisz w końcu ,na prawdziwy dom, w którym pachnie obiadem i na prawdziwy związek , w którym partner z miłością poda Ci szklankę kawy. W pracy pojawią się nowe możliwości i nowe przedsięwzięcia , które pozwolą Ci zaistnieć ,. Poczujesz , że znów jesteś panem i władcą siebie i swojego życia.

Skorpion – naucz się przewidywać do przodu skutki swoich poczynań , nie działaj na oślep , gdyż możesz wpaść w sidła podstępu , który ktoś szokuje na Ciebie. W ogóle nadchodzi czas zmian, dlatego nie stój w miejscu i rozwijaj swoje talenty . Inwestując w siebie masz szansę zafundować sobie , milowy krok do przodu. Np. decydując się na wzięcie kredytu , uda Ci  się zrealizować inwestycje , którą próbujesz rozkręcić, poza tym uda Ci się zadbać o sprawy domowe i pozamykać stare problemy. W relacjach uczuciowych czujesz , że rozmijasz się z partnerem , masz wrażenie , że woli on słuchać rad przyjaciół niż Twoich. Ostatnio w ogóle więcej Was dzieli niż łączy , pytanie brzmi – Dlaczego? Jeśli jednak, pragniesz odnaleźć prawdziwą miłość , otwórz się na zmiany a wtedy ona zapuka do Ciebie.

Strzelec- nie oceniaj po pozorach innych , jesteś ostatnio zbyt krytyczny wobec innych i mało obiektywny . Uważaj bo możesz , wywołać przez to wilka z lasu i narobić sobie problemów. Czas abyś więcej uwagi poświęcił sobie i swoim sprawom , zwłaszcza , że powinieneś dopilnować spraw zawodowych , które zaniedbałeś. Czeka Cię ważna rozmowa z kimś na stanowisku , od której zależeć może dalszy rozwój Twojej kariery zawodowej . A jeśli szukasz nowej pracy , zapowiada się emocjonujący miesiąc , rozmowa kwalifikacyjna, na którą pójdziesz może odmienić wszystko.  W końcu los się do Ciebie uśmiechnie , w końcu coś Ci się uda. W uczuciach , świat zawiruje od zmian , do wyboru do koloru . Nagle znajdziesz się w centrum uwagi  Amora , który zaskoczy Cię stawiając na Twojej drodze kogoś dla kogo Twoje zmysły oszaleją.

Koziorożec – czujesz , że nadszedł czas, aby zrobić krok do przodu , aby osiągnąć to co wydaje się niemożliwe. Wydarzenia ,w których centrum się znajdziesz sprawią , że będziesz zmuszony działać bez pardonowo . Wszystko albo nic ,nie daj się tylko zwieść , posłuchaj swojej intuicji i działaj. Ponadto czeka Cię ostre starcie z kimś , kto ma Ciebie za nic , nie baw się w konwenanse , jeśli chcesz pokonać przeciwnika. Nadszedł czas , abyś zostawił worek problemów w końcu za sobą , abyś odnalazł sens i cel , do jakiego od dawna dążysz.  Nie marnuj już życia na czekanie , zwłaszcza , że wszystko zależy teraz tylko od Ciebie. W domu , zamieszanie wywołasz swoim postępowaniem , nie tłumacz się , a w relacjach partnerskich zaskoczysz bliską osobę . Pamiętaj , Ty też masz prawo być szczęśliwym , więc zawalcz o swoje szczęście.

Wodnik-nie możesz pozwolić aby bliscy negowali Ciebie i ingerowali w Twoje życie, za to , że inaczej czujesz i myślisz . Na nudę narzekać nie będziesz , zapowiada się miesiąc pełen emocji , również w życiu zawodowymi. Na szczęście szybko się z tym uporasz. Jeśli masz w planach większą inwestycje , nie wahaj się , nadszedł czas aby zacząć wdrażać ją w życie . Otwierają się przed Toba nowe możliwości , aby pomnożyć swój kapitał , nie daj się odwieść od tego pomysłu , gdyż wiele okoliczności będzie Ci sprzyjać. Sukces będzie na wyciągnięcie ręki. Jeśli od pewnego czasu w Twoim sercu , zagościła miłość, zrób wszystko aby rozkwitła ona tej wiosny . Pojawi się nawet propozycja wspólnego zamieszkania , ta relacja odmieni Twoje życie i sprawi , że będzie dla Ciebie jak wygrany los na loterii życia.

Ryby – zawierz swojej intuicji , zwłaszcza, że ostatnio Twój Anioł Stróż podpowiada Ci przez nią co masz zrobić w życiu . To co zamierzasz zrobić zachowaj w tajemnicy , nie uprzedzaj faktów, a wtedy masz gwarantowany sukces. Poza tym , czas abyś wystąpił przeciwko komuś np. były partner , gdyż podważa Twój autorytet i naraża Cię na problemy rozpowiadając o Tobie kłamstwa. . Obudź w sobie wojownika , skup się na swoich celach i zerwij chore relacje , które Cię męczą .Dla wielu Twoje zachowanie będzie szokiem , gdyż nastąpi w Tobie wielka zmiana . Wszystko postawisz na jedną kartę , a osoby z którymi wejdziesz w układy np. w biznesie to dobry wybór. W miłości nastąpi przełom , powiesz dość , nie pozwolisz sobą manipulować , albo jesteś wyjątkowy i jedyny dla partnera , albo wcale . Zabawa w gierki miłosne już się skończyła .