dobra aura znaki zodiaku wróżenie z kuli wróżenie z tarota magiczna księga wróżka Beata Łyszczyńska
Aktualności
HOROSKOP tygodniowy

Kochani , chciałam Wam bardzo podziękować , że czytacie moje horoskopy i odwiedzacie moją stronę internetową , która dzięki Wam osiągnęła już ponad 1000 000 wejść na stronę. Za co bardzo dziękuje również firmie GOGLER administratorowi mojej strony .

Od 16 10 do 22 10

Baran – nigdy się nie dowiesz ,czy dobrze zrobiłeś czy nie , jeśli w końcu nie ruszysz się z miejsca . Same dywagacje do niczego nie prowadzą ,a Ty próbujesz uniknąć podjęcia decyzji bo obawiasz się ryzyka. Przestań uciekać , lepiej zastanów się kogo możesz poprosić o rade aby ruszyć z miejsca .  Poza tym , nie unikaj przyjaciół , warto czasem wyjść wieczorem z domu i sprawić sobie odrobine radości. Baw się dobrze.

Byk – nikt nie jest samotną wyspą , jeśli tak się czujesz to tylko na swoje życzenie . Czas nauczyć się pokazać światu na co Cię stać i co potrafisz zrobić , czas wyjść życiu naprzeciw . Masz obecnie szanse poznać pozytywnie zakręconych ludzi , którzy  pomogą Ci odzyskać siły i zacząć działać , aby osiągnąć swoje cele . Propozycja , którą  otrzymasz np. zawodowa otwiera przed Tobą szanse na poprawę finansów.

Bliźnięta – nigdy nie żałuj tego co było i już nie wróci, masz obecnie szanse wzbić się ponad poziomy i zacząć np. nowy etap w pracy czy też zdecydować się na własny biznes .  To dobry czas , aby zacząć zarabiać pieniądze i dzięki temu inwestować w swoje marzenia.  Jeśli masz do uregulowania ważne dla Ciebie sprawy prawnourzędowe , postaraj się dogadać aby wyjść z tej sytuacji bez większych komplikacji na przyszłość.

Rak – życie to nie sponsor , nic nie daje za darmo , nie raz trzeba bardzo się napracować zanim osiągnie się swoje cele. Masz obecnie szanse , wykazać się w pracy mega potencjałem , który uda Ci się przekuć na sukces . W relacjach towarzyskich nie zachowuj się jak małe dziecko , nikogo nie wzruszy Twoja smutna mina i fochy . Skończ z obrażaniem się , czasem prawda boli , ale łatwiej  potem wyleczyć się  ze swoich błędów.

Lew- najtrudniej jest zmierzyć się ze samym sobą , gdyż wieczne lęki i obawy oraz  wietrzenie teorii spiskowych przeciwko sobie , może stać się dla  Ciebie największym problemem. Dużym zaskoczeniem dla Ciebie będą też zmiany w pracy, nagłe odejście kogoś z pracy lub pojawienie się nowej osoby , wywoła mega zamieszanie . Poza tym , szykuj się na trudną rozmowę w relacjach partnerskich od której zależeć będzie wszystko .

Panna – plotki to najgorsi doradcy , nie wyciągaj więc pochopnie wniosków z nie wiarygodnych informacji , którymi zostaniesz nakarmiony . Jeszcze jesteś w grze , więc po co panika na zapas . Najważniejsze dla Ciebie będzie teraz działanie , nie czekaj rusz się . Czas wprawić machinę zmian  w ruch , nie pozwoli aby ktoś przejął kontrole nad Tobą i Twoimi decyzjami . W sferze uczuciowej nowa relacja i uczucie zaskoczy Cię .

Waga – masz w głowie mętlik , myśli a słowa mijają się bo co innego myślisz i mówisz , chyba sam nie wiesz jak ogarnąć siebie i swoje emocje. Poza tym , potrzebujesz obecnie zdobyć więcej informacji w sprawie dla Ciebie bardzo ważnej. Nie pozwól jedynie wykorzystywać siebie przez osoby , którym wydaje się , że mają do tego prawo. W związku odpuść zagłaskiwanie bliskiej osoby , bo skutek i tak jest odwrotny , wrzuć na luz.

Skorpion – jeśli nie wyjdziesz poza strefę swojego komfortu i nie dokonasz mega przemian , nie uda Ci się przekuć tego co robisz w sukces. Plany masz wielkie , ale brakuje Ci wyczucia chwili , w której można zaistnieć . Ponadto , zdecyduj się, w końcu o zainwestowaniu w poprawę swojej kondycji , gdyż nie tylko Twoje ciało , ale przede wszystkim kręgosłup wymaga rozruszania . Poza tym , nie szalej za kierownicą swojego auta.

Strzelec – powiedziałeś A powiedz i B ..zwłaszcza, że tylko w ten sposób uporasz się z  przeciwnościami losu . Przestań liczyć się z opiniami innych , przecież to Twoje życie , nikt nie będzie Ci rządził i mówił jak masz żyć. W prawdzie zmuszony zostaniesz do bezkompromisowych działań ale czasem trzeba coś lub kogoś poświęcić w imię celów wyższych. Poza tym , w pracy spodziewaj się kontroli , uważaj więc na dokumenty.

Koziorożec – naucz się cieszyć tym co dobre spotyka Cię w życiu , doceniaj małe gesty i oznaki sympatii wobec Ciebie od innych . Przed Tobą tydzień pełen emocji , otrzymasz nawet ofertę nowej pracy lub współpracy z kimś . Wiele obecnie zależeć będzie od Ciebie , zwłaszcza w sferze uczuciowej pomimo Twoich obaw , uda Wam się odnaleźć porozumienie i wyjaśnić wszelkie wątpliwości .Daj szanse tej relacji , nie uciekaj.

Wodnik- podejmowanie decyzji i wyrażanie swojego zdania świadczy o dojrzałości , więc nie obawiaj się , że urazisz tym kogoś .Czas abyś pomyślał w końcu o sobie , a nie uszczęśliwiał wiecznie innych . Masz obecnie przed sobą pracowity okres , nie możesz tego zepsuć , gdyż od tego zależeć będzie dalszy Twój rozwój.. Poza tym ,unikaj ludzi, którzy próbują Cię wykorzystać , lepiej skorzystaj z pomocy sprawdzonych osób.

Ryby – kiedy nauczysz się odmawiać i robić to czego Ty pragniesz . Otwierają się przed Tobą nowe możliwości , zwłaszcza w sferze zawodowej . To dobry czas aby zawalczyć np. o awans lub nową posadę . W miłości nie szukaj ideału , lepiej otwórz się obecnie na szczere , pełne sympatii relacje , które wniosą w Twoje życie więcej radości i sprawią , że odzyskasz wiarę w siebie . Nie zapomnij  zapisać się na kurs np.języka obcego.


w katalogu Horoskop czeka na Was

horoskop na miesiąc Październik


O twierając zakładkę  - Więcej – czeka na Was

Horoskop na ROK 2017 , rok pod Szczęśliwą Gwiazdą .

15.01.2012
Formularz kontaktowy

Horoskopy

 

 

Horoskop na miesiąc Październik

Przed nami jesienny miesiąc pełen kolorów i ciepłych dni . To dobry miesiąc aby zakochać się , gdyż będą to relacje , które mogą przetrwać wszystko. W polityce skomplikowany czas , jedni będą obawiać się konfliktu nuklearnego  ,ONZ w końcu wystąpi w roli negocjatora . Wszyscy skupią się na tej sytuacji .  Bądźmy dobrej myśli , że wielkim tego świata nie zabraknie rozumu i wyobraźni.

Baran – uważaj na fałszywych przyjaciół , ktoś będzie chciał wykorzystać Ciebie i Twoje możliwości np. znajomości do własnych celów . Przy okazji wmanewrować Cię w dość niezręczną sytuacje, w której to Ty będziesz musiał święcić oczami za niestosowne zachowanie kogoś z Twoich znajomych .Poza tym , w końcu wyjdziesz na prostą w kwestiach prawnourzędowych i dojdziesz do porozumienia np. z bankiem lub z urzędem skarbowym. W relacjach uczuciowych istne szaleństwo , Twój urok wewnętrzny będzie zniewalał płeć przeciwną , trudno będzie Ci wybrać kogoś na stale z tego tłumu . Na dodatek , ktoś z przeszłości będzie próbował do Ciebie powrócić , czy wierzysz , że może się Wam ponownie udać ? czy warto wracać do tego co było? Nie odkładaj wizyty u okulisty  , dla siebie lub dziecka.

Byk – czepiasz się szczegółów , przez co nie dajesz rady ogarnąć pewnych spraw w całości , umykają Ci wtedy rzeczy ważne . A Ty wpędzasz się w spirale spraw niezałatwionych i kręcisz się w kółko z bezradności. Ten stan przedkłada się także na życie osobiste , to ono będzie Twoim problem w tym miesiącu , brak komunikacji , brak zrozumienia i realnego spojrzenia na wspólne problemy . Można powiedzieć , że zostaniesz wystawiony do wiatru , znów dasz się nabrać na puste obietnice. Skończ w końcu z tą dobroczynnością i naiwnością , a wtedy uda Ci się być panem sytuacji ,z którymi borykasz się od dawna. Więcej asertywności w życiu , więcej wiary w siebie . Wyjdź w końcu z tego swojego życiowego słoika i zacznij cieszyć się w pełni życiem . W pracy , uda Ci się sprostać oczekiwaniom szefa , jesteś o krok od awansu .

Bliźnięta – życie to nie sponsor nic nie daje za darmo , będziesz musiał się bardzo napracować , jeśli chcesz coś zmienić i przestać deptać w miejscu . Poza tym , czeka Cię sporo wydatków , pieniądze w prawdzie uda Ci się odrobić , ale uważaj abyś nie przesadził z inwestycjami. W Twoim życiu osobistym w końcu też coś drgnie , nowi ludzie pojawią się obok Ciebie . Zaczniesz dbać o siebie i odzyskasz równowagę wewnętrzną , której pozbawił Cię ktoś , kto robi wszystko aby Cię zniszczyć. Poza tym , panuj nad sobą , gdyż mogą puścić Ci nerwy , zwłaszcza w pracy , więcej elastyczności , nie warto przejmować się wszystkim i być nadgorliwym. W domu nie pozwól  wejść sobie na głowę bliskim , naucz się być asertywnym . W relacjach uczuciowych otworzysz się na nowe uczucie , nawet jeśli jesteś w zawiązku poczujesz chęć szaleństwa .

Rak – tak wiele masz przed sobą możliwości , których nie umiesz wykorzystywać . Ten Twój wieczny strach przed zmianami , te Twoje obawy czy jesteś wystraczająco dobry we wszystkim co robisz to jakiś matrix, w którym żyjesz na własne życzenie.. Będziesz zmuszony szybko ogarnąć swoje emocje , gdyż przed Tobą czas mocnych wrażeń . Na początek , czas naprawić relacje z bliskimi , przestań się dąsać i robić z siebie ofiarę .  W pracy , będziesz musiał nauczyć się współpracy z innymi , zadanie , które otrzymasz nie udźwigniesz sam . Ten miesiąc da Ci szczęście w miłości , w której sidła wpadniesz na amen . W końcu będziesz musiał określić się czego chcesz , czy nie stchórzysz i pozwolisz komuś uszczęśliwiać siebie ? Zakochaj się tej jesieni a odnajdziesz przez to sens swojego życia i zaczniesz wszystko od nowa.

Lew- staniesz przed trudnymi wyborami , będziesz musiał dobrze zastanowić się do kogo możesz się zwrócić aby otrzymać właściwe wskazówki jak masz działać aby uniknąć problemów. Pomimo tego , wejdziesz w nowe relacje z osobami, które podchodzą do życia z większym luzem niż Ty  i potrafią brać z życia to co najlepsze. W prawdzie wydaje Ci się , że tak żyjesz , a jednak to nie to. Wielkim zaskoczeniem będzie wejście w nową relacje uczuciową , to będzie czyste szaleństwo , możesz nawet zerwać relacje, o którą kiedyś walczyłeś . To będzie to czego szukałeś cale życie i tylko Twoje.  Fakt jest taki, że wyleczysz się z życia na niby. Poza tym , ruszy realizacja Twoich planów inwestycyjnych , nowe mieszkanie , nowy dom itp. Jedynie w pracy , czeka Cię zderzenie z kimś kto chce wykluczyć Cię z gry , z gry o wszystko . Uważaj na współpracowników .

Panna - unikaj tego co uprzykrza Ci życie i sprawia , że powielasz błędy z przeszłości. No właśnie czy nie masz wrażenia , że cofnąłeś się w czasie , że to coś już było ? Na dodatek , teksty , które słyszysz na swój temat też już kiedyś były, jaki wniosek, że nic się nie zmieniło  . Czy to jest uzależnienie mentalne , czy brak wiary w siebie sprawia , że zawęził się Twój horyzont  ?  A może ktoś tak ograniczył Twój rozwój ? Zacznij walczyć o siebie , zacznij odradzać się jak feniks z popiołów . Nie ważne ile ma się lat , ważne, ile ma się w sobie wiary w siebie i co jeszcze przed sobą. A przed Tobą , czas wielkiej zmiany od, której zależeć będą dalsze Twoje losy np. zawodowe . To właśnie kariera zawodowa ,stanie się dla Ciebie priorytetem , od którego zaleźć będzie Twój nowy etap życia . Pamiętaj , wszystko jest teraz w Twoich rękach . Uda się .Wytrwaj.

Waga –informacje jakie otrzymasz , mogą być dla Ciebie szokujące , gdyż odkryjesz iż dałeś się wpuścić w maliny  i wykorzystać jak małe dziecko. Na szczęście nie jest jeszcze za późno aby wyjść z tej sytuacji z twarzą. No cóż w prawdzie niechętnie ale będziesz zmuszony przyznać komuś racje , kto przestrzegał Cię przed osobami , które Cię wykorzystały. W końcu otworzysz oczy , w końcu zrozumiesz , że czasem warto posłuchać osób , które dobrze Ci życzą. W kwestiach uczuciowych , otworzysz się ,bowiem to co odrzucałeś bo bałeś się przyznać że kochasz , stanie się dla Ciebie tym czego pragniesz w życiu najbardziej .Poza tym , zaczniesz budować swój świat na nowo , ale już nie popełnisz starych błędów . Uważaj jedynie na wydatki , nie szalej , bo wiem duże inwestycje dopiero przed Tobą , teraz czeka Cię tylko mały remont w domu.

Skorpion – nie możesz mieszać z błotem , kogoś kto czuje i myśli inaczej niż Ty , przecież każdy ma prawo do swojego zdania . Zajmij się lepiej sobą , bowiem masz w sobie słomiany zapał , który szybko gaśnie a wtedy Twoje przedsięwzięcia rozpływają się we mgle. Czy nie szkoda Ci życia i czasu , który przez to marnujesz? Na szczęście masz dobrych przyjaciół, którzy tym razem, nie odpuszczą  i potrząsną Tobą mocno .To będzie dla Ciebie szok emocjonalny, ale dzięki tej sytuacji odkryjesz siebie na nowo .W uczuciach rozpalisz zmysły kogoś o piwnych oczach ,kto ma w sobie bakcyla szaleństwa ,który Ty w sobie ukrywasz bo boisz się być sobą. Twoja skorupa blokad pęknie , ale jest jeden warunek , nie traktuj tej osoby jako testera ,aby sprawdzić czy ktoś z przeszłości jest o Ciebie nadal zazdrosny . Otwórz się na prawdziwą miłość, nie na wspomnienia .

Strzelec – temperatura uczuć w Tobie rośnie, już wiesz , że czas wyznać komuś swoje uczucia , dość tej drogi przez uczuciową mękę. Nie bój się , spraw aby ta jesień była pełna ciepła i kolorów miłości . W pracy unikaj osoby , która słodko się uśmiecha i klepie po ramieniu , bowiem , to ona knuje przeciwko Tobie jak pozbyć się Ciebie z pracy. Działaj ostrożnie , uważaj co mówisz , abyś sam  nie wpadł w sidła , które zakłada na Ciebie Twój przeciwnik. Poza tym ,wiele emocji czeka Cię w rodzinie , ktoś będzie chciał naciągnąć Cię na pożyczkę lub wejście w rodzinny biznes. Ostrożnie , tylko bez przesady , przemyśl to czy warto ? W ogóle w domu , wiele będzie się działo , bliscy będą podnosić Ci ciśnienie , nie łatwo będzie Ci ich nakłonić do zmian , które spróbujesz wdrożyć w życie domowe . Nie panikuj wszystko w  swoim czasie .

Koziorożec – życie na gorąco ,nie zabraknie Ci adrenaliny , ale też pomysłów w głowie będzie mega dużo . Twoje życie przyspieszy a sprawy ,za które się zabierzesz pomogą Ci rozwiązać życzliwe Ci osoby  . Podnieś głowę do góry , czas na działanie bez obaw poradzisz sobie , w końcu poczujesz, że jesteś panem sytuacji i to Ty rozdajesz karty a świat musi liczyć się z Tobą. Twoja dojrzałość sprawi, że zszokujesz wiele osób , a nawet otrzymasz przez to ofertę współpracy z kimś . Ponadto w relacjach partnerskich , zapowiada się czas pozytywnych zmian , gdyż bliska osoba zwróci się do Ciebie o pomoc. W końcu uwierzysz, że jesteś jej bardzo potrzebny i to przy Tobie czuje się bezpiecznie. Sytuacja ta zbliży Was do siebie, zapomnicie o nie porozumieniach a miłość rozkwitnie między Wami. To może być czas na pierścionek i ustalenie daty ślubu.

Wodnik – cudownie jest żyć , gdy życie jest pełne smaków i wrażeń , więc na co czekasz , aż inni spełnią swoje marzenia , co z Twoim planem na życie?  W końcu zrozumiesz , że zbyt długo traciłeś czas na czekanie , dość stania w miejscu i udawania , że nie wiesz co się wokoło Ciebie dzieje, zwłaszcza w kwestiach osobistych , ciąg dalszy rewolucji . Kredyt zaufania , jaki miała bliska osoba u Ciebie skończy się , masz dość ustępowania , masz dość tej zabawy i zbierania na siebie grzechów partnera .W pracy odmiana , dzięki czemu Twoja sytuacja finansowa się poprawi a Ty uregulujesz swoje rachunki .Ruszą do przodu Twoje projekty, na dodatek to praca może połączyć Cię z kimś nowym ,w kim zakochać się możesz. W prawdzie to nie ideał , ale ma w sobie to coś , co sprawi, że Twoje marzenia mogą się spełnić .Zapisz się na siłownię lub fitness.

Ryby – czy nie widzisz ,kto miesza w Twoim życiu i sprawia, że pozbawiasz się energii i nie umiesz walczyć o siebie i swoje lepsze jutro. Masz przecież dla kogo żyć i wiele planów przed sobą .Obudź w sobie siłę  wojownika i zastanów się co zrobić aby obronić się przed przeciwnościami jakie los stawia przed Tobą. Nie pozwól sobie odebrać to co należy się Tobie np. majątku  czy też  dobrej posady, zwłaszcza, że ktoś będzie próbował Cię oszukać lub Ci zaszkodzić  .  Czas zmian , nadchodzi , jeśli nie zabraknie Ci odwagi i nie cofniesz się przed nowym, lepszym jutrem , uda Ci się wyjść bezpiecznie z problemów, w których utknąłeś . Poza tym , Twoja samotność w tłumie się kończy , będziesz miał to szczęście, że poznasz fajnych ludzi , dzięki którym wróci Ci radość a ktoś też nowy nada sens Twojemu życiu i odmieni Ciebie. Uwolnisz się od przeszłości.