dobra aura znaki zodiaku wróżenie z kuli wróżenie z tarota magiczna księga wróżka Beata Łyszczyńska
Aktualności
HOROSKOP tygodniowy

Informacja

Szanowni Państwo z dniem 01 07  2018  ulega zmianie cena  usługi za  seans kart Tarota , która będzie wynosić  150 zł.

 

Od 16 07 do 22 07

Baran – ostatnio los Ci sprzyja , wykorzystaj ten czas i przestań narzekać . Poza tym , usuń ze swojej psyche negatywne myślenie , zwłaszcza jeśli chcesz aby Twoje życie nabrało innego wymiaru. Zdecyduj się także na podjęcie dalszej edukacji i rozwijaj swoje talenty , wówczas odżyjesz i postawisz sobie nowe cele. Jeśli szukasz nowej miłości , rozejrzyj się wokoło , bowiem jest ktoś kto czeka na Twój znak i będzie Twój na zawsze .

Byk – po co planujesz tyle rzeczy do przodu , złuszcza , że i  tak brakuje Ci spontaniczności aby wprowadzić pewne zmiany w życie .  Ponadto , czas uzgodnić pewne kwestie finansowe w domu , bowiem partner lubi przesadzać i zanim się obejrzysz debet może pojawić się na koncie. W pracy zawirowania przez szefa , którego wymagania mogą przekraczać Twoje możliwości , bądź otwarty i powiedz o swoich uwagach .

Bliźnięta – warto przyjrzeć się komuś z większą uwagą , zwłaszcza , że będzie próbował Cię oszukać . Uważaj więc , nie daj się zwieść , pamiętaj , że tak na naprawdę możesz liczyć na siebie . Ponadto ruszą w końcu sprawy urzędowe , które gdzieś zawisły . Pamiętaj , że lepiej założyć maskę obojętności i zgrać jak pokerzysta a wtedy masz szansę pozamykać swoje sprawy raz na zawsze . Uważaj tylko na finanse , uważaj na wydatki.

Rak – czas abyś odzyskał wiarę w siebie , czas spojrzeć na swoje życie i zastanowić się co możesz zmienić w nim na lepsze , aby zacząć żyć. Poza tym , przestań się litować nad kimś , kto obarcza Cię swoimi problemami i czeka na akty litości z Twojej strony. Uwolnij się w końcu od osób, które wprowadzają w Twoje życie negatywne emocje i zatruwają Ci życie . Poza tym ,wkrótce czeka Cię wyjazd i spotkanie starych przyjaciół.

Lew- nadszedł czas na wielkie porządki w Twoim życiu , czas zerwać ze starymi schematami i odkryć w sobie nowe pasje i nowe marzenia. Jeśli planujesz wyjazd w gronie przyjaciół, przestań robić za sponsora , dlatego nie daj się zwieść i zawczasu ustal reguły wyjazdu. W relacjach uczuciowych , zajdą zmiany , w końcu wszystko stanie się jasne , w końcu odkryjesz czego pragnie druga strona . Uważaj na fałszywą osobę w pracy.

Panna – pomimo wakacyjnego czasu  , Ty masz ręce pełne roboty . Nie zapomnij w ferworze zajęć aby znaleźć chwilę wytchnienia i zafunduj sobie odrobine luksusu w postaci krótkiego wypoczynku. W domu , wiele emocji przez bliską osobę , jej podejście do życia i do wspólnych projektów bardzo się różni od Twojej koncepcji . Jeśli masz ochotę na romans , dobrze wiesz co w trawie piszczy i co się może wydarzyć i z kim.

Waga – czas spojrzeć we własne wnętrze i zastanowić się , ile w Twojej duszy i w sercu jest szczęścia ile jest prawdziwej miłości i co faktycznie czujesz? Ostatnio sprawiasz wrażenie osoby jakby obojętnej na wszystko a z drugiej strony widać , że pod tą maską ukrywasz emocje, które Cię roznoszą od środka. Rozejrzy się także , gdzie są Twoi przyjaciele , czy w ogóle ich jeszcze masz . Nadszedł czas na przemyślenia i decyzje.

Skorpion – nie możesz sprawić aby każdy był szczęśliwy , nie możesz przesadzać z uszczęśliwianiem innych , gdyż skutek może być odwrotny a ktoś zarzuci Ci nadgorliwość. Poza tym , czas zażegnać z kimś konflikt i zapomnieć żale, nie warto rozdrapywać starych ran . Ponadto trzymaj się wyznaczonego sobie celu , nie zmieniaj drogi, którą sobie obrałeś . Uważaj jedynie na problemy ze zdrowiem , np.  skoki ciśnienia , odwiedź lekarza.

Strzelec – nie musisz nikomu nic udowadniać  , wystarczy , ze będziesz wywiązywał się z tego co robisz i nie składał obietnic bez pokrycia. Ponadto czeka Cię trudna rozmowa w kwestiach osobistych z kimś , kto zawładnął Twoimi zmysłami . Koniec gierek, koniec tej chorej zabawy , to czas decyzji i zmian.  Poza tym , uważaj w kwestiach urzędowych , za błędy możesz wiele zapłacić , zwłaszcza jeśli masz własny biznes.

Koziorożec – potrzebujesz relaksu i oderwania od problemów z którymi zmagasz się od dawna . Jednak , natłok obowiązków obecnie Ci na to nie pozwala  , sytuacja ustabilizuje się pod koniec tygodnia , wtedy złapiesz oddech. W sferze uczuciowej , nadal bez zmian , nie rób nic na siłę , bliska osoba sama przyjdzie do Ciebie ze swoimi problemami . Dopilnuj także spraw finansowych, uważaj na inwestycje aby Cię nie przerosły.

Wodnik – w życiu czasem dzieje się tak jak w serialu , ale życie to nie do końca jest film . Uważaj więc co robisz , abyś nie wpadł w problemy , które mogą pokrzyżować Ci plany. Więcej dysonansu do siebie i do osób ,, z którymi grasz w te swoje gierki . Ponadto , uważaj na kłamcę płci przeciwnej , który mówi co innego , robi i myśli , a Tobie opowiada bajki .  Uważaj na swoje zdrowie , problemy z poziomem żelaza i anemią .

Ryby – czasem warto posłuchać rad innych i spojrzeć na pewne problemy inaczej, niż Ty myślisz . Wszelkie spawy staraj się załatwiać drogą legalną i pamiętaj , czasem trzeba schować dumę do kieszeni i robić w danej chwili to co jest teraz ważne dla Ciebie. Ponadto, zakończy się dla Ciebie stan stagnacji , w której tkwiłeś . W pracy możliwość zmiany miejsca pracy czy też awans , na który czekasz od dawna . Nie zmarnuj tej szansy .

W Katalogu Horoskop ,

czeka na Was Horoskop na

miesiąc LIPIEC .

zapraszam .

 


Otwierając zakładkę  - Więcej

czeka na Was HOROSKOP NA ROK 2018

15.01.2012
Formularz kontaktowy

O mnie

 

 

 

Witam . Pozwólcie , że wprowadzę Was  w świat mojej pracy , w którym staram się przy pomocy numerologii, kart Tarota  itp. rozwiązywać problemy tych, którzy tego potrzebują .

W swojej pracy spotykam się z różnymi problemami ,  osoby które przychodzą do mojego gabinetu -raczej nie pytają o bruneta wieczorową porą czy o numery lotka. Moje karty odkrywają różne problemy, które komplikują życie codzienne np. złorzeczenia , czy też wewnętrzne zahamowania , które w naszej podświadomości zostawiły przeżycia np. z dzieciństwa , przez co hamują nasz rozwój budując lęki przed  życiem .

Moje karty odkrywają przyszłość i ostrzegają także , przed problemami i pomagają  dokonywać wyborów aby polepszyć sobie życie  np. jaki założyć biznes .

Na początek wyjaśnijmy sobie  co oznacza słowo - złorzeczenie , gdyż często mnie o to pytacie  i spotykam się z tym problemem.-

Złorzeczenie – to  jest taka energia bardzo złośliwa , którą człowiek kieruje do danej osoby ,świadomie czy też nie, wszystko zależy od sytuacji i mocy słów, kierowanych przeciwko danej osobie.

Często się zdarza , że np. teściowa, która nie toleruje synowej lub zięcia , mówi - .żebyś Ty się niczego nie dorobił, lub obyś mu dziecka nie urodziła . Co się wówczas dzieje, słowa  takie uderzają nie tylko w osobę , do której się to kieruje ale i w osobę bliską - syna lub córkę ,  problemy niszczą ich związek . Pojawiają się choroby , problemy w pracy itp. Podobnie jest , gdy rodzic np. mówi do dziecka , - Ty w życiu do niczego nie dojedziesz , albo kto Cię będzie chciał . O skutkach takich słów nie musze już pisać .Tym własnie jest złorzecznie , słowem co ma moc krzywdzenia .

Na pewno wielu z Was spotkało się z takimi słowami , jeśli nie odbiły się na Was to mogą odbić się na Waszych dzieciach .. Jak się  tego pozbyć …do każdego przypadku  pochodzi się indywidualnie i uwolnić się od tego można

Dlatego za nim coś powiecie w nerwach zastanówcie się , co mówicie ., bowiem slowa wypowiedziane opatrznie mogą wyrządzić  wiele krzywdy. Na szczęście takich zjadliwości nie jest aż tak wiele , często my sami ściągamy na siebie różne problemy np. nosząc nie pasujące nam amulety czy pozwalamy sobą manipulować

Następnie czym jest numerologia –  to czysta matematyka, która odkrywa przed nami , tajemnice naszego życia  , które zapisane są w liczbach  Dzięki liczbom możemy odkryć cechy charakteru , predyspozycje do zawodu, czy sprawdzić relacje partnerskie  .W moim gabinecie  do przepowiadania przyszłość używam  kart Tarota czy też tali kart  Malle Lenormand.,

Mam nadzieję , że dzięki moim kartom , pomogę tym , którzy tego potrzebują lub pokaże nową ścieżkę życia w drodrze do szczęścia i spełnienia marzeń .