dobra aura znaki zodiaku wróżenie z kuli wróżenie z tarota magiczna księga wróżka Beata Łyszczyńska
Aktualności
HOROSKOP tygodniowy

Kochani , chciałam Wam bardzo podziękować , że czytacie moje horoskopy i odwiedzacie moją stronę internetową , która dzięki Wam osiągnęła już ponad 1000 000 wejść na stronę. Za co bardzo dziękuje również firmie GOGLER administratorowi mojej strony .

Od 16 10 do 22 10

Baran – nigdy się nie dowiesz ,czy dobrze zrobiłeś czy nie , jeśli w końcu nie ruszysz się z miejsca . Same dywagacje do niczego nie prowadzą ,a Ty próbujesz uniknąć podjęcia decyzji bo obawiasz się ryzyka. Przestań uciekać , lepiej zastanów się kogo możesz poprosić o rade aby ruszyć z miejsca .  Poza tym , nie unikaj przyjaciół , warto czasem wyjść wieczorem z domu i sprawić sobie odrobine radości. Baw się dobrze.

Byk – nikt nie jest samotną wyspą , jeśli tak się czujesz to tylko na swoje życzenie . Czas nauczyć się pokazać światu na co Cię stać i co potrafisz zrobić , czas wyjść życiu naprzeciw . Masz obecnie szanse poznać pozytywnie zakręconych ludzi , którzy  pomogą Ci odzyskać siły i zacząć działać , aby osiągnąć swoje cele . Propozycja , którą  otrzymasz np. zawodowa otwiera przed Tobą szanse na poprawę finansów.

Bliźnięta – nigdy nie żałuj tego co było i już nie wróci, masz obecnie szanse wzbić się ponad poziomy i zacząć np. nowy etap w pracy czy też zdecydować się na własny biznes .  To dobry czas , aby zacząć zarabiać pieniądze i dzięki temu inwestować w swoje marzenia.  Jeśli masz do uregulowania ważne dla Ciebie sprawy prawnourzędowe , postaraj się dogadać aby wyjść z tej sytuacji bez większych komplikacji na przyszłość.

Rak – życie to nie sponsor , nic nie daje za darmo , nie raz trzeba bardzo się napracować zanim osiągnie się swoje cele. Masz obecnie szanse , wykazać się w pracy mega potencjałem , który uda Ci się przekuć na sukces . W relacjach towarzyskich nie zachowuj się jak małe dziecko , nikogo nie wzruszy Twoja smutna mina i fochy . Skończ z obrażaniem się , czasem prawda boli , ale łatwiej  potem wyleczyć się  ze swoich błędów.

Lew- najtrudniej jest zmierzyć się ze samym sobą , gdyż wieczne lęki i obawy oraz  wietrzenie teorii spiskowych przeciwko sobie , może stać się dla  Ciebie największym problemem. Dużym zaskoczeniem dla Ciebie będą też zmiany w pracy, nagłe odejście kogoś z pracy lub pojawienie się nowej osoby , wywoła mega zamieszanie . Poza tym , szykuj się na trudną rozmowę w relacjach partnerskich od której zależeć będzie wszystko .

Panna – plotki to najgorsi doradcy , nie wyciągaj więc pochopnie wniosków z nie wiarygodnych informacji , którymi zostaniesz nakarmiony . Jeszcze jesteś w grze , więc po co panika na zapas . Najważniejsze dla Ciebie będzie teraz działanie , nie czekaj rusz się . Czas wprawić machinę zmian  w ruch , nie pozwoli aby ktoś przejął kontrole nad Tobą i Twoimi decyzjami . W sferze uczuciowej nowa relacja i uczucie zaskoczy Cię .

Waga – masz w głowie mętlik , myśli a słowa mijają się bo co innego myślisz i mówisz , chyba sam nie wiesz jak ogarnąć siebie i swoje emocje. Poza tym , potrzebujesz obecnie zdobyć więcej informacji w sprawie dla Ciebie bardzo ważnej. Nie pozwól jedynie wykorzystywać siebie przez osoby , którym wydaje się , że mają do tego prawo. W związku odpuść zagłaskiwanie bliskiej osoby , bo skutek i tak jest odwrotny , wrzuć na luz.

Skorpion – jeśli nie wyjdziesz poza strefę swojego komfortu i nie dokonasz mega przemian , nie uda Ci się przekuć tego co robisz w sukces. Plany masz wielkie , ale brakuje Ci wyczucia chwili , w której można zaistnieć . Ponadto , zdecyduj się, w końcu o zainwestowaniu w poprawę swojej kondycji , gdyż nie tylko Twoje ciało , ale przede wszystkim kręgosłup wymaga rozruszania . Poza tym , nie szalej za kierownicą swojego auta.

Strzelec – powiedziałeś A powiedz i B ..zwłaszcza, że tylko w ten sposób uporasz się z  przeciwnościami losu . Przestań liczyć się z opiniami innych , przecież to Twoje życie , nikt nie będzie Ci rządził i mówił jak masz żyć. W prawdzie zmuszony zostaniesz do bezkompromisowych działań ale czasem trzeba coś lub kogoś poświęcić w imię celów wyższych. Poza tym , w pracy spodziewaj się kontroli , uważaj więc na dokumenty.

Koziorożec – naucz się cieszyć tym co dobre spotyka Cię w życiu , doceniaj małe gesty i oznaki sympatii wobec Ciebie od innych . Przed Tobą tydzień pełen emocji , otrzymasz nawet ofertę nowej pracy lub współpracy z kimś . Wiele obecnie zależeć będzie od Ciebie , zwłaszcza w sferze uczuciowej pomimo Twoich obaw , uda Wam się odnaleźć porozumienie i wyjaśnić wszelkie wątpliwości .Daj szanse tej relacji , nie uciekaj.

Wodnik- podejmowanie decyzji i wyrażanie swojego zdania świadczy o dojrzałości , więc nie obawiaj się , że urazisz tym kogoś .Czas abyś pomyślał w końcu o sobie , a nie uszczęśliwiał wiecznie innych . Masz obecnie przed sobą pracowity okres , nie możesz tego zepsuć , gdyż od tego zależeć będzie dalszy Twój rozwój.. Poza tym ,unikaj ludzi, którzy próbują Cię wykorzystać , lepiej skorzystaj z pomocy sprawdzonych osób.

Ryby – kiedy nauczysz się odmawiać i robić to czego Ty pragniesz . Otwierają się przed Tobą nowe możliwości , zwłaszcza w sferze zawodowej . To dobry czas aby zawalczyć np. o awans lub nową posadę . W miłości nie szukaj ideału , lepiej otwórz się obecnie na szczere , pełne sympatii relacje , które wniosą w Twoje życie więcej radości i sprawią , że odzyskasz wiarę w siebie . Nie zapomnij  zapisać się na kurs np.języka obcego.


w katalogu Horoskop czeka na Was

horoskop na miesiąc Październik


O twierając zakładkę  - Więcej – czeka na Was

Horoskop na ROK 2017 , rok pod Szczęśliwą Gwiazdą .

15.01.2012
Formularz kontaktowy

O mnie

 

Moją pasją od wielu lat są karty Tarota , które dla mnie są wielką tajemnicą tego świata. Zastanawiam się skąd takie małe obrazki wiedzą co kryje się w ludzkich sercach. Pierwsza talia Tarota trafiła do mnie gdy miałam 23 lata, jest to Biały Tarot, którego mam do dziś i  wróży on tylko dla mnie - ja nazywam go Dziadek. Nigdy mnie nie okłamał , a to co mi przepowiedział spełniło się . Zawsze sądziłam, że to ja wybrałam ścieżkę Tarota, później dowiedziałam się , że to on wybrał mnie.  Tarota nie można się nauczyć tylko z książki, Tarota trzeba poczuć i zobaczyć świat jak w lustrze, dlatego ja karty Tarota nazywam lustrami , dzięki , którym łącze się telepatycznie z osobą której wróże  - czy też z daty urodzenia czy też ze zdjęcia .

Karty Tarota, nie może stawiać każdy, gdyż Tarot to praca z energią - której mocy nawet sobie nie wyobrażamy. Kartami Tarota nie można się bawić to nie gra . Jeśli nie ma się silnej woli  Tarot może przejąć nad kimś kontrole i zawładnąć jego  umysłem. Mój Tarot pracuje dla mnie i stał się moim przyjacielem, przez to pomaga tym, którzy go proszą o pomoc a nie szkodzi .

 

Oprócz kart Tarota interesują mnie niezwykłe  zjawiska i tajemnice, dlatego opowiem Wam o nich.

Magia jest wszędzie tylko trzeba ją dostrzec, to świat zwierząt , ludzi i zjawisk przyrody. W życiu swoim przeżyłam wiele niezwykłych wydarzeń paranormalnych, które odmieniły moje spojrzenie na życie, nie raz poczułam obecność moich Aniołów. O tym właśnie pragnę Wam opowiedzieć na mojej stronie.

Mam nadzieje, że zaciekawiłam Was i dzięki mojej wiedzy  zauważycie, że życie to nie tylko pogoń za pieniędzmi, uciechami świata , że życie to niezwykła przygoda, gdzie dzieją się cuda.

 

 

 

Tak np. Czy znacie swój znak zodiaku? Większość uważa, że tak, ale po ostatnich obliczeniach , nic już nie jest tak pewne, zwłaszcza że znaków zodiaku, powinno być nie 12 a 13.

 

 

 

Tym brakującym jest Wężownik.

Nowy podział znaków zodiaku wygląda tak:

Koziorożec: 20 Styczeń – 16 Luty
Wodnik: 16 Luty – 11 Marzec
Ryby: 11 Marzec – 18 Kwiecień
Baran: 18 Kwiecień – 13 Maj
Byk: 13 Maj – 21 Czerwiec
Bliźnięta: 21 Czerwiec – 20 Lipiec
Rak: 20 Lipiec – 10 Sierpień
Lew: 10 Sierpień – 16 Wrzesień
Panna: 16 Wrzesień – 30 Październik
Waga: 30 Październik – 23 Listopad
Skorpion: 23 Listopad – 29 Listopad
Wężownik: 29 Listopad – 17 Grudzień
Strzelec: 17 Grudzień – 20 Styczeń

Ja jednak będę pisać dla Was horoskop według tego co wszyscy używają korzystając z wizji moich kart Tarota..