dobra aura znaki zodiaku wróżenie z kuli wróżenie z tarota magiczna księga wróżka Beata Łyszczyńska
Aktualności
HOROSKOP tygodniowy

Idzie Wiosna niechaj przyniesie Wam

Miłość , szczęście i spełnienie marzeń.

Od 19 03 do 25 03

Baran – potrzebujesz odzyskać wewnętrzny spokój , zbyt wiele dzieje się w Twoim życiu a Ty walczysz o zrealizowanie swoich planów zapominając przy tym o najbliższych . W prawdzie musisz podjąć w najbliższym czasie bardzo ważną decyzje , ale spraw domowych nie możesz pominąć.  Czas wesprzeć bliską osobę w pokonaniu jej problemów nie zostawiaj jej samej sobie , zwłaszcza , że problem ją przerasta.

Byk – przerwij w końcu ten marazm, w którym funkcjonujesz od pewnego czasu, kręcisz się w kółko i nie zauważasz , że , marnujesz swój cenny czas. Obudź się , zwłaszcza, że ktoś rywalizuje z Tobą na niwie zawodowej i próbuje Ci udowodnić , że jest lepszy od Ciebie.  Uważaj bo sprawy zaszły już za daleko i sytuacja robi się nie ciekawa. W sferze uczuciowej zawrze , serce będzie szalało z emocji , wiosenna miłość Cię dopadnie.

Bliźnięta – wkrótce odkryjesz prawdę w sprawie , która spędza Ci sen z powiek , czas abyś zadbał o siebie , czas abyś był trochę egoistą i pomyślał o sobie. Nie możesz wiecznie wybaczać , zacznij działać , jeśli nic nie zrobisz przegrasz z kretesem. W pracy pozytywne zmiany i możliwość dorobienia kasy ,korzystaj z okazji i nie narzekaj. W sferze uczuciowej nie zagłaskuj partnera , niech biegnie za Tobą nie odwrotnie i niech zatęskni za Tobą.

Rak – nie narzekaj na brak szczęścia , nie potrafisz tylko wykorzystać nadarzających się okazji aby je złapać i zrobić z niego użytek.  Masz obecnie szanse , zrobić coś dla siebie , wykorzystaj oferty , które ktoś Ci złoży , dzięki temu odzyskasz poczucie wartości . W relacjach partnerskich ostatnio stałeś się monotematyczny   , brakuje Ci fantazji i odrobiny szaleństwa . Lepiej zmień to , jeśli nie chcesz wiosny witać samotnie .

Lew- poczujesz silną potrzebę zrobienia czegoś tylko dla siebie , masz dość bycia grzecznym i życia tylko dla innych . W końcu zaczniesz martwić się o siebie ,dlatego poczynione inwestycje , przyniosą Ci zadowolenie . Nie martw się o finanse , uda Ci się ogarnąć swoje zamierza . W uczuciach , pojawi się wiele atrakcji , nowa osoba, troszkę młodsza od Ciebie , odmieni Twoją codzienność , dając Ci radość i motywacje do działania.

Panna – do szczęścia tak nie wiele potrzeba , wystarczy odrobina fartu i wszystko zdarzyć się może.  Taki fart przydałby Ci się w miłości , zwłaszcza, że ostatnio różnie bywało .Miłym zaskoczeniem dla Ciebie będzie poznanie kogoś, kto wprowadzi w Twoje życie wiele radości , kto potrafi być spontanicznym . Daj szansę tej relacji  a przekonasz się , że warto było.  Poza tym , już czas abyś pomyślał o inwestycji  np. w samochód .

Waga – wkrótce przekonasz się , że ktoś wodzi Cię za nos, przypadkowe odkrycie sprawi , że staniesz przed trudnymi wyborami , które zaważą na dalszych Twoich planach. W ogóle zaczniesz z większą uwagą obserwować osoby Cię otaczające , przez co odkryjesz kto i do czego naprawdę Cię potrzebuje.  Ponadto , uda Ci się  załatwić sprawy urzędowe, które stały w miejscu , przez co poprawi się stan Twojego konta.

Skorpion – potrzebujesz mega energii do działania, zwłaszcza, że ostatnie wydarzenia  przyniosły ze sobą stresy . Zastanów się , czy brak asertywności nie wpływa negatywnie na Twoje życie ? Zaufaj przyjaciołom, którzy próbują Cię wyciągnąć z tego stanu , daj sobie szansę i nie oglądaj się za siebie ,bowiem idzie do Ciebie nowe i lepsze . Ofertę wspólnego wypadu na weekend przyjmij bez wahania , zimowe szaleństwo to super relaks.

Strzelec -czy potrafisz pogodzić sprawy zawodowe i osobiste  , zwłaszcza , że na obu polach wiele się będzie działo. W pracy ruszy lawina spraw , w których będziesz musiał się wykazać , na dodatek pojawi się  oferta współpracy z kimś kto ma duże możliwości  biznesowe. W uczuciach szalony czas ,  nagle pojawi się ktoś ,kto zaintryguje Cię  i sprawi ,że czas spędzony razem będzie magiczny . W stałych związkach emocji przysporzy Ci partner.

Koziorożec – wkrótce przekonasz się , że warto marzyć , że warto podnosić sobie poprzeczkę aby zmieniać swoją codzienność na lepsze.  Naucz się przekuwać porażkę w sukces , przecież nie da się Ciebie tak łatwo złamać . Przed Tobą pracowity tydzień , znów wpadniesz w wir obowiązków , ale dzięki temu uda Ci zrealizować swoje zamierzenia. W uczuciach nie zagłaskuj partnera , postaraj się trochę odpuścić.

Wodnik – jeśli chcesz osiągnąć swój cel , nie możesz być amatorem , gdyż wtedy nie spełnisz swoich zamierzeń.  W relacjach partnerskich , jesteś zbyt troskliwy a nawet nadgorliwy , daj też sobie więcej luzu bo znudzisz się tym szybko. W pracy nastąpi przełom , masz szansę awansować  . Ponadto , zadbaj o swoje zdrowie , nie stosuj diet cud .Twój organizm ma problemy z wchłanianiem żelaza , uważaj więc i dobrze się odżywiaj.

Ryby – czas zrobić listę marzeń do spełnienia , gdyż ostatnio zapomniałeś o sobie i żyjesz tylko codziennością . Jednak sprawy rodzinne będą na planie pierwszym , na dodatek pojawi się konflikt , w którym zostanie zarzucony Ci brak współpracy z bliskimi , nie daj się , już dość i tak zrobiłeś dla nich. Ponadto , pojawią się kwestie związane z nieruchomością np. remont itp. W sferze uczuciowej wiele emocji , w których trudno będzie się odnaleźć.

 

 

W katalogu Horoskop ,

czeka na Was Horoskop

na miesiąc MARZEC .


Otwierając zakładkę  - Więcej

czeka na Was HOROSKOP NA ROK 2018

15.01.2012
Formularz kontaktowy

Tarot

Miłość wywróżona z kart

Witam .

Z tej strony facet o imieniu Sebastian . Tak facet odwiedza takie portale jak ten .Od pewnego czasu interesuje się kartami Tarota i  kabałą. Tematyka ta bardzo mnie wciąga  , wprawdzie nie zajmuje się tym zawodowo i jestem facetem twardo stąpającym po ziemi , ale czasem korzystam z porad Tarota , którego próbuje stawiać sobie sam . No właśnie , postawiłem sobie  kiedyś Tarota i tam karty mówiły , że poznam miłość mojego życia w pociągu . Jak to , zdziwiła mnie ta informacja z racji tego , że miałem wówczas już zaplanowany ślub z moją Małgosią . Znaliśmy się już 10 lat i wszyscy nas traktowali od dawna jak parę na zawsze , innej opcji nie było. Małgosia , miała jedną wadę , którą akceptowałem , ciągła podejrzliwość , że ją zdradzam , właściwie nie mogłem nawet nigdzie wyjechać bez niej / tylko służbowo / .

Znajomi śmiali się z tego , mówiąc , że ona mnie bardzo kocha , ja w to wierzyłem , chociaż nie raz poczułem się upokorzony , gdy w towarzystwie Gosia robiła focha  i wyzywała koleżankę, z którą dłużej rozmawiałem . Sytuacje takie powtarzały się coraz częściej .Data ślubu się zbliżała . Jechaliśmy pociągiem z Gosią do jej rodziców aby ustalić ostatnie szczegóły naszej uroczystości weselnej .  Nic nie wskazywało na to, że podróż ta odmieni moje życie na zawsze .

W czasie podróży do naszego wagonu wsiadła średniego wzrostu kobieta o ciemnych włosach z dużym psem  -  rudy mieszaniec . Od razu po jej wejściu posypały się komentarze pod adresem tej dziewczyny i jej czworonoga , który był w  kagańcu i widać , że zwierzak miał łagodne usposobienie i nie reagował na pasażerów . Kobieta usiadła z psem po drugiej stronie wagonu i nie zwracała uwagi na uszczypliwości pasażerów. Moja cudowna Gosia , też musiała skomentować te sytuacje. Pociąg ruszył i nic nie wskazywało na to, że  czekają nas przygody w podróży .  Nagle coś szarpnęło naszym pociągiem i z piskiem kół pociąg się nagle zatrzymał . Okazało się , że mamy awarie  , kazano nam wysiąść i przewieziono nas autobusem do następnej stacji , tam miał być podstawiony inny skład .  Wszyscy czekali na peronie , dziewczyna z psem siedziała niedaleko nas na ławce .Odezwałem się do niej z zapytaniem o imię psa – Bruno – odpowiedziała - ma 13 lat. Moja Gosia jakby rażona piorunem naskoczyła na mnie i na te dziewczynę . Poczułem się jak debil , gdyż nie umiałem jej odpowiedzieć, że nic złego nie robię .Właścicielka Bruna tylko uśmiechnęła się i z politowaniem popatrzyła na mnie . Podjechał pociąg , wszyscy ruszyli do wagonów i tu niespodzianka , pan konduktor nie chciał wpuścić dziewczyny z psem do pociągu , facet jakby szaleju się najadł , krzyczał powiedział - Nie , do tego dołączyło się kilku pasażerów , mówiąc , że się boją tego psa . Wybuchła awantura . I wtedy coś się stało we mnie , ten życiowy tchórz, tak byłem nim , nagle stanął w obronie tej dziewczyny i jej psa . Na dodatek moja Gosia  się włączyła  z krzykiem co mnie łączy z ta kobietą , to był cyrk . Finał był taki, że pokłóciłem się z Gosią  i zostałem na peronie razem z dziewczyną i jej psem . Siedzieliśmy oboje na ławce na peronie czekając na pociąg ja z powrotem do domu , ona dalej . – Dziękuje, że mnie wspierałeś ale przeze mnie pokłóciłeś się ze swoją kobietą . – spojrzałem na nią i coś mnie trafiło , patrzyła na mnie tak niebieskimi oczami , że chyba miała w nich cale niebo , nie umiałem nic powiedzieć , czułem tylko, że moje serce szaleje a zmysły wariują . – Jestem Laura – i wyciągnęła do mnie rękę  - którą trzymałem w swojej ręce i nie umiałem już jej puścić . Wówczas uświadomiłem sobie , że żyłem  w toksycznym związku z Gosią , że pozbawiła mnie normalnych zachowań i uczuć , że nie umiałem być mężczyzną tylko chłopcem do spełniania jej kaprysów .

Do ślubu z Gosią nie doszło . Za to z Laurą połączyła nas miłość od pierwszego wejrzenia , oboje poczuliśmy do siebie to samo szalone uczucie . Dziś jesteśmy już razem i stary Bruno jest z nami . No i karty powiedziały prawdę – spotkałem swoją miłość życia w pociągu tylko, nie dodały że będzie jeszcze pies … hahahaha

Mam nadzieje , że Was nie zanudziłem …

````````````````````````````````````Pozdrawiam Sebastian.