dobra aura znaki zodiaku wróżenie z kuli wróżenie z tarota magiczna księga wróżka Beata Łyszczyńska
Aktualności
HOROSKOP tygodniowy

Informacja

Szanowni Państwo z dniem 01 07  2018  ulega zmianie cena  usługi za  seans kart Tarota , która będzie wynosić  150 zł.

 

Od 16 07 do 22 07

Baran – ostatnio los Ci sprzyja , wykorzystaj ten czas i przestań narzekać . Poza tym , usuń ze swojej psyche negatywne myślenie , zwłaszcza jeśli chcesz aby Twoje życie nabrało innego wymiaru. Zdecyduj się także na podjęcie dalszej edukacji i rozwijaj swoje talenty , wówczas odżyjesz i postawisz sobie nowe cele. Jeśli szukasz nowej miłości , rozejrzyj się wokoło , bowiem jest ktoś kto czeka na Twój znak i będzie Twój na zawsze .

Byk – po co planujesz tyle rzeczy do przodu , złuszcza , że i  tak brakuje Ci spontaniczności aby wprowadzić pewne zmiany w życie .  Ponadto , czas uzgodnić pewne kwestie finansowe w domu , bowiem partner lubi przesadzać i zanim się obejrzysz debet może pojawić się na koncie. W pracy zawirowania przez szefa , którego wymagania mogą przekraczać Twoje możliwości , bądź otwarty i powiedz o swoich uwagach .

Bliźnięta – warto przyjrzeć się komuś z większą uwagą , zwłaszcza , że będzie próbował Cię oszukać . Uważaj więc , nie daj się zwieść , pamiętaj , że tak na naprawdę możesz liczyć na siebie . Ponadto ruszą w końcu sprawy urzędowe , które gdzieś zawisły . Pamiętaj , że lepiej założyć maskę obojętności i zgrać jak pokerzysta a wtedy masz szansę pozamykać swoje sprawy raz na zawsze . Uważaj tylko na finanse , uważaj na wydatki.

Rak – czas abyś odzyskał wiarę w siebie , czas spojrzeć na swoje życie i zastanowić się co możesz zmienić w nim na lepsze , aby zacząć żyć. Poza tym , przestań się litować nad kimś , kto obarcza Cię swoimi problemami i czeka na akty litości z Twojej strony. Uwolnij się w końcu od osób, które wprowadzają w Twoje życie negatywne emocje i zatruwają Ci życie . Poza tym ,wkrótce czeka Cię wyjazd i spotkanie starych przyjaciół.

Lew- nadszedł czas na wielkie porządki w Twoim życiu , czas zerwać ze starymi schematami i odkryć w sobie nowe pasje i nowe marzenia. Jeśli planujesz wyjazd w gronie przyjaciół, przestań robić za sponsora , dlatego nie daj się zwieść i zawczasu ustal reguły wyjazdu. W relacjach uczuciowych , zajdą zmiany , w końcu wszystko stanie się jasne , w końcu odkryjesz czego pragnie druga strona . Uważaj na fałszywą osobę w pracy.

Panna – pomimo wakacyjnego czasu  , Ty masz ręce pełne roboty . Nie zapomnij w ferworze zajęć aby znaleźć chwilę wytchnienia i zafunduj sobie odrobine luksusu w postaci krótkiego wypoczynku. W domu , wiele emocji przez bliską osobę , jej podejście do życia i do wspólnych projektów bardzo się różni od Twojej koncepcji . Jeśli masz ochotę na romans , dobrze wiesz co w trawie piszczy i co się może wydarzyć i z kim.

Waga – czas spojrzeć we własne wnętrze i zastanowić się , ile w Twojej duszy i w sercu jest szczęścia ile jest prawdziwej miłości i co faktycznie czujesz? Ostatnio sprawiasz wrażenie osoby jakby obojętnej na wszystko a z drugiej strony widać , że pod tą maską ukrywasz emocje, które Cię roznoszą od środka. Rozejrzy się także , gdzie są Twoi przyjaciele , czy w ogóle ich jeszcze masz . Nadszedł czas na przemyślenia i decyzje.

Skorpion – nie możesz sprawić aby każdy był szczęśliwy , nie możesz przesadzać z uszczęśliwianiem innych , gdyż skutek może być odwrotny a ktoś zarzuci Ci nadgorliwość. Poza tym , czas zażegnać z kimś konflikt i zapomnieć żale, nie warto rozdrapywać starych ran . Ponadto trzymaj się wyznaczonego sobie celu , nie zmieniaj drogi, którą sobie obrałeś . Uważaj jedynie na problemy ze zdrowiem , np.  skoki ciśnienia , odwiedź lekarza.

Strzelec – nie musisz nikomu nic udowadniać  , wystarczy , ze będziesz wywiązywał się z tego co robisz i nie składał obietnic bez pokrycia. Ponadto czeka Cię trudna rozmowa w kwestiach osobistych z kimś , kto zawładnął Twoimi zmysłami . Koniec gierek, koniec tej chorej zabawy , to czas decyzji i zmian.  Poza tym , uważaj w kwestiach urzędowych , za błędy możesz wiele zapłacić , zwłaszcza jeśli masz własny biznes.

Koziorożec – potrzebujesz relaksu i oderwania od problemów z którymi zmagasz się od dawna . Jednak , natłok obowiązków obecnie Ci na to nie pozwala  , sytuacja ustabilizuje się pod koniec tygodnia , wtedy złapiesz oddech. W sferze uczuciowej , nadal bez zmian , nie rób nic na siłę , bliska osoba sama przyjdzie do Ciebie ze swoimi problemami . Dopilnuj także spraw finansowych, uważaj na inwestycje aby Cię nie przerosły.

Wodnik – w życiu czasem dzieje się tak jak w serialu , ale życie to nie do końca jest film . Uważaj więc co robisz , abyś nie wpadł w problemy , które mogą pokrzyżować Ci plany. Więcej dysonansu do siebie i do osób ,, z którymi grasz w te swoje gierki . Ponadto , uważaj na kłamcę płci przeciwnej , który mówi co innego , robi i myśli , a Tobie opowiada bajki .  Uważaj na swoje zdrowie , problemy z poziomem żelaza i anemią .

Ryby – czasem warto posłuchać rad innych i spojrzeć na pewne problemy inaczej, niż Ty myślisz . Wszelkie spawy staraj się załatwiać drogą legalną i pamiętaj , czasem trzeba schować dumę do kieszeni i robić w danej chwili to co jest teraz ważne dla Ciebie. Ponadto, zakończy się dla Ciebie stan stagnacji , w której tkwiłeś . W pracy możliwość zmiany miejsca pracy czy też awans , na który czekasz od dawna . Nie zmarnuj tej szansy .

W Katalogu Horoskop ,

czeka na Was Horoskop na

miesiąc LIPIEC .

zapraszam .

 


Otwierając zakładkę  - Więcej

czeka na Was HOROSKOP NA ROK 2018

15.01.2012
Formularz kontaktowy

Tarot

Czy wierzysz w Anioły ?

Witam , dzisiaj przedstawię Wam historię  Małgosi , kobiety która spotkała Anioła , który …. Ale sami oceńcie co dla niej zrobił .

Październik … jadę od mojej mamy , u której wraz moją 5-cio letnią córką byłam na urodzinach . Mała siedziała na tylnym siedzeniu w krzesełku spała . Prawda jest taka , że mam ciężką nogę i  lubię szybka jazdę  . Do domu miałam z 50 km , nic nie wskazywało , że może coś się wydarzyć , lecz gdy zadzwonił telefon automatycznie sięgnęłam do torebki aby go wyjąć , to był nawyk , zresztą w samochodzie nie miałam zestawu głośno mówiącego .  Dzwoniła mama ,  zapytała czy wszystko , ok … bo coś się stało w domu ,chwile po moim wyjeżdzie i przestraszyła się . Okazało się , że drzwi wejściowe do domu otworzyły się same , po chwili coś lub ktoś pukał do okna w kuchni .. a w pokoju wazon z kwiatami, które jej przywiozłam sam spadł z komody i rozbił się .. Mama jest osobą przesądną i każdy taki przejaw sił wyższych nigdy nie lekceważy … Uspokoiłam ją , że będę uważać , droga była prawie pusta , warunki pogodowe ok , więc spokojnie ..obiecałam , że będę ostrożna ..

Do mojego domu było gdzieś 6-8 km  , gdy nagle w lusterku wstecznym zobaczyłam pędzący , samochód pomyślałam wariat jakiś , coś mi kazało zwolnić i puścić go .. I tak zrobiłam , auto z dużą prędkością zbliżało się do mnie i zaczęło mnie wyprzedzać , gdy nagle z przeciwka pojawił się duży dostawczy samochód , auto z tyłu prawie zrównało się z moim i to z przeciwka , kierowca auta z tyłu nagle uderzył bokiem w moje auto , reszta potoczyła się błyskawicznie , straciłam panowanie nad kierownicą i z impetem uderzyłam w drzewo .. reszta była tylko ciemnością …

Co tu robisz – usłyszałam głos – przecież to nie Twój czas , jeszcze nie możesz tam pójść …nie wiem ile czasu upłynęło ale znów słyszę głos , - ,  czekam na Ciebie , spójrz na mnie , otwórz oczy.. wydawało mi się , że otwieram oczy , nade mną stała wysoka postać .. nie umiem określić jej wieku ani wyglądu dokładnie , wiem , że była ubrana na biało , ale jakoś tak lśniła , jej twarz zamazywała mi się , ale miała czułe delikatne dłonie , emanowała miłością , a ja czułam się lekka jak piórko , czułam jak trzyma mnie za rękę , było mi dobrze  - i wtedy – powiedziała  - ktoś na Ciebie czeka ,  a ja jestem zawsze i będę  przy Tobie , teraz Twoje ciało przeszyje ból , nie bój się jestem z Tobą … nagle wszystko zniknęło, znów ciemność i ból, straszny ból …. A po chwili … głos …mamy ją wróciła…

Uderzenie , auta w drzewo było tak silne , że prawie odjechałam na tamtą stronę , córce nic się nie stało,  a ja do normalnego życia wróciłam dopiero po 2 miesiącach …

Zastanawia mnie , kim była ta istota co była ze mną tam ,  która  mówiła, że zawsze jest ze mną – ale to właśnie ona zawróciła mnie z drogi w jedną stronę .

Historia Małgosi , to nie wymysł jej w czasie bycia na granicy światów .

Ja tez miałam 3 lata temu pewien incydent ,który mógł skończyć się dla mnie tragicznie , na szczęście w nieszczęściu doznałam ciężkiego złamania ręki . W wyniku urazu straciłam przytomność ,  kiedy otworzyłam oczy nagle obok osoby bliskiej , która próbowała udzielić mi pomocy , zobaczyłam wysoką jasną postać , i usłyszałam w mojej głowie glos, -  nie bój się wszystko będzie dobrze jestem z Tobą  -  o dziwo , ciężkie złamanie z przemieszczeniami , którego doznałam , skończyło się złożeniem ręki bez operacji na bloku SOR-u…. ja wiem, że mój Anioł opiekun tam był i kierował dłońmi tych lekarzy ….