dobra aura znaki zodiaku wróżenie z kuli wróżenie z tarota magiczna księga wróżka Beata Łyszczyńska
Aktualności
HOROSKOP tygodniowy

Od 11 12 do 17 12

Baran – przestań udawać , że nie wiesz co się dzieje wokoło Ciebie , nie możesz liczyć już na kogoś , kto składał Ci słodkie obietnice . Czas wziąć sprawy w swoje ręce  i jasno określ swoje stanowisko, abyś mógł w czasie wywiązać się ze zobowiązań , których się podjąłeś. W kwestiach partnerskich powstrzymaj się od ingerencji w sprawy rodzinne partnera , gdyż  możesz włożyć kij w mrowisko. Weź się w końcu za porządki w domu.

Byk – dziwnym trafem stoisz w centrum pewnych wydarzeń , miej oczy szeroko otwarte i  kontroluj rozwój sytuacji. Lepiej ugryź się w język , nie warto robić za adwokata kogoś  , kto świadomie doprowadził do problemów. W domu zawirowania przedświąteczne , wybierz się  w końcu na zakupy, aby kupić upominki najbliższym . Ponadto , jeśli Twoje serce szaleje dla kogoś , może już czas odważyć się aby wyznać swoje uczucie  .

Bliźnięta – zachowanie bliskiej osoby ,udowadnia Ci , że nie wiesz czego  możesz się po niej spodziewać . Nie masz obecnie planu , jak dojść z nią  do porozumienia , gdyż co innego ona mówi , robi i myśli . Odpuść sobie , na razie ten temat , masz bowiem na głowie sprawy zawodowe . W końcu na tym polu coś ruszy , znajdziesz dla siebie to czego szukasz. W miłości samotne znaki , wpadnie wam ktoś w oko i będzie milo.

Rak- jeśli pokonasz w sobie tchórza emocjonalnego,  odpowiedź, na którą czekasz będzie w zasięgu ręki. Jednak  wszystko zależy teraz od Ciebie ,czy nie zabraknie Ci odwagi aby stanąć twarzą w twarz z problemem , który zatruwa Twoje myśli. ? Spójrz w głąb swojego serca i odpowiedz sobie co czujesz  czy w ogóle jeszcze coś czujesz . Zastanów się , czego faktycznie chcesz od życia i jaki masz pomysł na zmiany , których nie unikniesz.

Lew- nie da się każdego obdarować gwiazdką z nieba , pomimo Twoich dobrych chęci , poczujesz się nieswojo , gdyż ktoś odrzucić może Twoje dobre rady lub pomoc. Ponadto , nie pozwól w pracy wmanipulować się emocjonalnie w sprawy , które i tak rozwiążą się po swojemu. W uczuciach , zapomnisz w końcu o przeszłości , zresztą osoba z przeszłości będzie Ci wręcz przeszkadzać . Nowa miłość puka do Twojego serca i zostanie na stale.

Panna – los jest nieprzewidywalny , poczujesz chęć uwolnienia się ze swoich ograniczeń , masz dość uległości i pochylania głowy . Pamiętaj , jeśli zdecydujesz się na ten krok , nie będzie odwrotu Poza tym , warunki, które przedstawisz nie będą korzystne dla przeciwnika , który może pójść przeciwko Tobie na całość.  Na szczęście , w miłości pojawi się iskra , którą roznieci w Tobie ktoś młodszy , ale jak gorący i szalony.

Waga –nie da się uniknąć błędów w życiu , ale sztuką jest nauczyć się na nich jak żyć , aby ich potem nie popełniać. W relacjach partnerskich , partner zarzuci Ci, że mało angażujesz się we wspólne przedsięwzięcia . Czemu nie powiesz wprost , że to one narażają Cię na problemy . Zacznij wierzyć w siebie i spójrz na siebie inaczej . Ponadto jeśli Twoje serce szaleje za kimś ,czemu nie okażesz tego co czujesz tej osobie , zamiast cierpieć z zazdrości.

Skorpion – nadszedł czas na odzyskanie wiary w siebie i świadome  podjęcie decyzji, aby zerwać z chorymi nawykami, które komplikują Twoje relacje z bliskimi. Najwyższy czas na porządki w życiu , wprawdzie wszystkiego nie uregulujesz od razu , ale możesz liczyć na pomoc osób , które w Ciebie wierzą. Wybierz się także w końcu na zakupy świąteczne , spraw bliskim radość z prezentów i zabierz się za porządki .

Strzelec – praca pochłonie Cię w całości , dosłownie wpadniesz w wir zajęć zapominając o wszystkim . Poza tym , bliska osoba będzie  próbować  znów wkraść się w Twoje laski , zapominając o magicznym słowie przepraszam lub obiecuje , że się zmienie.  Dobrze się zastanów czy nadal chcesz aby było jak dawniej , a może zwyczajnie potrzebujesz już czegoś nowego , wyjątkowego , gdzie każdy gest jest szczery, bo z głębi serca.

Koziorożec – oj wiele będzie się działo w tym tygodniu , ktoś powie Ci magiczne słowo przepraszam ,daj mi szansę , nie jest tak jak myślisz. . Poza tym , w pracy zostaniesz postawiony jako autorytet dla innych , dowartościowanie jakiego doznasz , doda Ci siły i wiary w siebie . To dobry moment aby , przekalkulować dużą inwestycje , do której nakłaniać Cię będzie ktoś ze znajomych . Poznasz nowych ludzi , z którymi się zaprzyjaźnisz.

Wodnik – zaskoczenie , tego nie lubisz , a taki to będzie tydzień . Na dodatek , ktoś zarzuci Ci , że źle go oceniasz i jesteś niesprawiedliwy . Niestety to prawda , dałeś się komuś wmanipulować w swoje gierki przeciwko osobie , która nigdy nie była Twoim wrogiem. Poza tym , w domu nie odkładaj na potem przedświątecznych porządków , uwolnij się od staroci , które zagracają nie tylko Twój dom ale i Twoje życie . Czas na zmiany.

Ryby - dla chwil , które mają wpływ i mega znaczenie warto żyć , przekonasz się o tym wkrótce . Karuzela zdarzeń zacznie się kręcić , poczujesz , że chwilami nie ogarniasz wszystkiego co będzie działo się wokoło Ciebie. W pracy ,uważaj na złośliwą osobę , którą irytujesz , gdyż masz większą wiedze od niej . Jeśli czekasz na ważną wiadomość , wkrótce przyjdzie z daleka. Poza tym , nie rób z domu muzeum w czasie porządków przedświątecznych.

 

W katalogu - Horoskop czeka na Was

horoskop na miesiąc Grudzieñ


O twierając zakładkę  - Więcej – czeka na Was

Horoskop na ROK 2017 , rok pod Szczęśliwą Gwiazdą .

15.01.2012
Formularz kontaktowy

Tarot

Miłość wywróżona z kart

Witam .

Z tej strony facet o imieniu Sebastian . Tak facet odwiedza takie portale jak ten .Od pewnego czasu interesuje się kartami Tarota i  kabałą. Tematyka ta bardzo mnie wciąga  , wprawdzie nie zajmuje się tym zawodowo i jestem facetem twardo stąpającym po ziemi , ale czasem korzystam z porad Tarota , którego próbuje stawiać sobie sam . No właśnie , postawiłem sobie  kiedyś Tarota i tam karty mówiły , że poznam miłość mojego życia w pociągu . Jak to , zdziwiła mnie ta informacja z racji tego , że miałem wówczas już zaplanowany ślub z moją Małgosią . Znaliśmy się już 10 lat i wszyscy nas traktowali od dawna jak parę na zawsze , innej opcji nie było. Małgosia , miała jedną wadę , którą akceptowałem , ciągła podejrzliwość , że ją zdradzam , właściwie nie mogłem nawet nigdzie wyjechać bez niej / tylko służbowo / .

Znajomi śmiali się z tego , mówiąc , że ona mnie bardzo kocha , ja w to wierzyłem , chociaż nie raz poczułem się upokorzony , gdy w towarzystwie Gosia robiła focha  i wyzywała koleżankę, z którą dłużej rozmawiałem . Sytuacje takie powtarzały się coraz częściej .Data ślubu się zbliżała . Jechaliśmy pociągiem z Gosią do jej rodziców aby ustalić ostatnie szczegóły naszej uroczystości weselnej .  Nic nie wskazywało na to, że podróż ta odmieni moje życie na zawsze .

W czasie podróży do naszego wagonu wsiadła średniego wzrostu kobieta o ciemnych włosach z dużym psem  -  rudy mieszaniec . Od razu po jej wejściu posypały się komentarze pod adresem tej dziewczyny i jej czworonoga , który był w  kagańcu i widać , że zwierzak miał łagodne usposobienie i nie reagował na pasażerów . Kobieta usiadła z psem po drugiej stronie wagonu i nie zwracała uwagi na uszczypliwości pasażerów. Moja cudowna Gosia , też musiała skomentować te sytuacje. Pociąg ruszył i nic nie wskazywało na to, że  czekają nas przygody w podróży .  Nagle coś szarpnęło naszym pociągiem i z piskiem kół pociąg się nagle zatrzymał . Okazało się , że mamy awarie  , kazano nam wysiąść i przewieziono nas autobusem do następnej stacji , tam miał być podstawiony inny skład .  Wszyscy czekali na peronie , dziewczyna z psem siedziała niedaleko nas na ławce .Odezwałem się do niej z zapytaniem o imię psa – Bruno – odpowiedziała - ma 13 lat. Moja Gosia jakby rażona piorunem naskoczyła na mnie i na te dziewczynę . Poczułem się jak debil , gdyż nie umiałem jej odpowiedzieć, że nic złego nie robię .Właścicielka Bruna tylko uśmiechnęła się i z politowaniem popatrzyła na mnie . Podjechał pociąg , wszyscy ruszyli do wagonów i tu niespodzianka , pan konduktor nie chciał wpuścić dziewczyny z psem do pociągu , facet jakby szaleju się najadł , krzyczał powiedział - Nie , do tego dołączyło się kilku pasażerów , mówiąc , że się boją tego psa . Wybuchła awantura . I wtedy coś się stało we mnie , ten życiowy tchórz, tak byłem nim , nagle stanął w obronie tej dziewczyny i jej psa . Na dodatek moja Gosia  się włączyła  z krzykiem co mnie łączy z ta kobietą , to był cyrk . Finał był taki, że pokłóciłem się z Gosią  i zostałem na peronie razem z dziewczyną i jej psem . Siedzieliśmy oboje na ławce na peronie czekając na pociąg ja z powrotem do domu , ona dalej . – Dziękuje, że mnie wspierałeś ale przeze mnie pokłóciłeś się ze swoją kobietą . – spojrzałem na nią i coś mnie trafiło , patrzyła na mnie tak niebieskimi oczami , że chyba miała w nich cale niebo , nie umiałem nic powiedzieć , czułem tylko, że moje serce szaleje a zmysły wariują . – Jestem Laura – i wyciągnęła do mnie rękę  - którą trzymałem w swojej ręce i nie umiałem już jej puścić . Wówczas uświadomiłem sobie , że żyłem  w toksycznym związku z Gosią , że pozbawiła mnie normalnych zachowań i uczuć , że nie umiałem być mężczyzną tylko chłopcem do spełniania jej kaprysów .

Do ślubu z Gosią nie doszło . Za to z Laurą połączyła nas miłość od pierwszego wejrzenia , oboje poczuliśmy do siebie to samo szalone uczucie . Dziś jesteśmy już razem i stary Bruno jest z nami . No i karty powiedziały prawdę – spotkałem swoją miłość życia w pociągu tylko, nie dodały że będzie jeszcze pies … hahahaha

Mam nadzieje , że Was nie zanudziłem …

````````````````````````````````````Pozdrawiam Sebastian.