dobra aura znaki zodiaku wróżenie z kuli wróżenie z tarota magiczna księga wróżka Beata Łyszczyńska
Aktualności
HOROSKOP tygodniowy

Od 11 12 do 17 12

Baran – przestań udawać , że nie wiesz co się dzieje wokoło Ciebie , nie możesz liczyć już na kogoś , kto składał Ci słodkie obietnice . Czas wziąć sprawy w swoje ręce  i jasno określ swoje stanowisko, abyś mógł w czasie wywiązać się ze zobowiązań , których się podjąłeś. W kwestiach partnerskich powstrzymaj się od ingerencji w sprawy rodzinne partnera , gdyż  możesz włożyć kij w mrowisko. Weź się w końcu za porządki w domu.

Byk – dziwnym trafem stoisz w centrum pewnych wydarzeń , miej oczy szeroko otwarte i  kontroluj rozwój sytuacji. Lepiej ugryź się w język , nie warto robić za adwokata kogoś  , kto świadomie doprowadził do problemów. W domu zawirowania przedświąteczne , wybierz się  w końcu na zakupy, aby kupić upominki najbliższym . Ponadto , jeśli Twoje serce szaleje dla kogoś , może już czas odważyć się aby wyznać swoje uczucie  .

Bliźnięta – zachowanie bliskiej osoby ,udowadnia Ci , że nie wiesz czego  możesz się po niej spodziewać . Nie masz obecnie planu , jak dojść z nią  do porozumienia , gdyż co innego ona mówi , robi i myśli . Odpuść sobie , na razie ten temat , masz bowiem na głowie sprawy zawodowe . W końcu na tym polu coś ruszy , znajdziesz dla siebie to czego szukasz. W miłości samotne znaki , wpadnie wam ktoś w oko i będzie milo.

Rak- jeśli pokonasz w sobie tchórza emocjonalnego,  odpowiedź, na którą czekasz będzie w zasięgu ręki. Jednak  wszystko zależy teraz od Ciebie ,czy nie zabraknie Ci odwagi aby stanąć twarzą w twarz z problemem , który zatruwa Twoje myśli. ? Spójrz w głąb swojego serca i odpowiedz sobie co czujesz  czy w ogóle jeszcze coś czujesz . Zastanów się , czego faktycznie chcesz od życia i jaki masz pomysł na zmiany , których nie unikniesz.

Lew- nie da się każdego obdarować gwiazdką z nieba , pomimo Twoich dobrych chęci , poczujesz się nieswojo , gdyż ktoś odrzucić może Twoje dobre rady lub pomoc. Ponadto , nie pozwól w pracy wmanipulować się emocjonalnie w sprawy , które i tak rozwiążą się po swojemu. W uczuciach , zapomnisz w końcu o przeszłości , zresztą osoba z przeszłości będzie Ci wręcz przeszkadzać . Nowa miłość puka do Twojego serca i zostanie na stale.

Panna – los jest nieprzewidywalny , poczujesz chęć uwolnienia się ze swoich ograniczeń , masz dość uległości i pochylania głowy . Pamiętaj , jeśli zdecydujesz się na ten krok , nie będzie odwrotu Poza tym , warunki, które przedstawisz nie będą korzystne dla przeciwnika , który może pójść przeciwko Tobie na całość.  Na szczęście , w miłości pojawi się iskra , którą roznieci w Tobie ktoś młodszy , ale jak gorący i szalony.

Waga –nie da się uniknąć błędów w życiu , ale sztuką jest nauczyć się na nich jak żyć , aby ich potem nie popełniać. W relacjach partnerskich , partner zarzuci Ci, że mało angażujesz się we wspólne przedsięwzięcia . Czemu nie powiesz wprost , że to one narażają Cię na problemy . Zacznij wierzyć w siebie i spójrz na siebie inaczej . Ponadto jeśli Twoje serce szaleje za kimś ,czemu nie okażesz tego co czujesz tej osobie , zamiast cierpieć z zazdrości.

Skorpion – nadszedł czas na odzyskanie wiary w siebie i świadome  podjęcie decyzji, aby zerwać z chorymi nawykami, które komplikują Twoje relacje z bliskimi. Najwyższy czas na porządki w życiu , wprawdzie wszystkiego nie uregulujesz od razu , ale możesz liczyć na pomoc osób , które w Ciebie wierzą. Wybierz się także w końcu na zakupy świąteczne , spraw bliskim radość z prezentów i zabierz się za porządki .

Strzelec – praca pochłonie Cię w całości , dosłownie wpadniesz w wir zajęć zapominając o wszystkim . Poza tym , bliska osoba będzie  próbować  znów wkraść się w Twoje laski , zapominając o magicznym słowie przepraszam lub obiecuje , że się zmienie.  Dobrze się zastanów czy nadal chcesz aby było jak dawniej , a może zwyczajnie potrzebujesz już czegoś nowego , wyjątkowego , gdzie każdy gest jest szczery, bo z głębi serca.

Koziorożec – oj wiele będzie się działo w tym tygodniu , ktoś powie Ci magiczne słowo przepraszam ,daj mi szansę , nie jest tak jak myślisz. . Poza tym , w pracy zostaniesz postawiony jako autorytet dla innych , dowartościowanie jakiego doznasz , doda Ci siły i wiary w siebie . To dobry moment aby , przekalkulować dużą inwestycje , do której nakłaniać Cię będzie ktoś ze znajomych . Poznasz nowych ludzi , z którymi się zaprzyjaźnisz.

Wodnik – zaskoczenie , tego nie lubisz , a taki to będzie tydzień . Na dodatek , ktoś zarzuci Ci , że źle go oceniasz i jesteś niesprawiedliwy . Niestety to prawda , dałeś się komuś wmanipulować w swoje gierki przeciwko osobie , która nigdy nie była Twoim wrogiem. Poza tym , w domu nie odkładaj na potem przedświątecznych porządków , uwolnij się od staroci , które zagracają nie tylko Twój dom ale i Twoje życie . Czas na zmiany.

Ryby - dla chwil , które mają wpływ i mega znaczenie warto żyć , przekonasz się o tym wkrótce . Karuzela zdarzeń zacznie się kręcić , poczujesz , że chwilami nie ogarniasz wszystkiego co będzie działo się wokoło Ciebie. W pracy ,uważaj na złośliwą osobę , którą irytujesz , gdyż masz większą wiedze od niej . Jeśli czekasz na ważną wiadomość , wkrótce przyjdzie z daleka. Poza tym , nie rób z domu muzeum w czasie porządków przedświątecznych.

 

W katalogu - Horoskop czeka na Was

horoskop na miesiąc Grudzieñ


O twierając zakładkę  - Więcej – czeka na Was

Horoskop na ROK 2017 , rok pod Szczęśliwą Gwiazdą .

15.01.2012
Formularz kontaktowy

Medytacje

.Czym jest medytacja ..? Medytacja jest połączeniem się z  duszą , z  wyższym Ja .To dzięki medytacji , którą możemy nazwać też modlitwą do duszy , możemy zmienić swoje nawyki , możemy dotrzeć do swojego wnętrza aby zrozumieć i odmienić swoje życie i nas .

Dzisiaj mam dla Was medytacje , która sprawi ,że pokochacie siebie co pozwoli Wam przyciągnąć do siebie szczęście i miłość .Medytacja nazywa się :

Fontanna Boskiej Miłości .

Jeśli chcesz polubić siebie i nie mieć kompleksów , jeśli chcesz  być znów szczęśliwą , jeśli chcesz być kochaną pozwól, że poprowadzę Cię w tej medytacji.

Zajmij dla siebie wygodną pozycje np. połóż się lub usiądź , jeśli potrzebujesz wzmocnić nastrój medytacji możesz zapalić sobie 1 lub 3 świece czy też włączyć spokojną muzykę relaksacyjną  lub jak wolisz niech w pokoju będzie cisza .  Weź 3 głębokie oddechy , postaraj się odrzucić wszystkie myśli , które dręczyły Cię przed medytacją.

Zacznij powoli odliczać od 10 do 1 potem znów weź 3 głębokie oddechy i policz od 1 do 10 weź znów 3 głębokie oddechy ..Spokojnie oddychaj .niechaj Twoja świadomość zobaczy przed sobą drzwi podjedz do nich i otwórz drzwi do rajskiego ogrodu. Powoli  wyjdź na zewnątrz tam czeka na Ciebie Twój Anioł Stróż ,  wyciąga do Ciebie rękę podaj mu swoją nie bój się , zobacz jak piękna złota aura otacza Twojego Anioła , zobacz jak śnieżnobiałe są jego skrzydła , zobacz jak iskrzy gwiezdnym pyłem jego szata . Anioł uśmiecha się do Ciebie i obejmuje na powitanie swoimi skrzydłami , przytula Cię . Czujesz jak Twoje serce i dusze przepełnia boska radość , czujesz jak ciężar  Twoich trosk spada jak kamień z Twojego serca  a dusza jest lekka jak piórko.

Dookoła Ciebie rosną najpiękniejsze kwiaty , na drzewach siedzą i śpiewają rajskie ptaki a dzikie zwierzęta spokojnie wygrzewają się w boskim świetle . Twój Anioł prowadzi Cię za rękę do Fonranny Boskiej Miłości , bije w niej Źródło Miłości i Szczęścia,  Anioł wprowadza Cię do niej powoli wchodzisz po stopniach aż na sam jej szczyt – stopni jest 7 .

Pierwszy jest czerwony – delikatnie postaw na nim stopy , czujesz lekkie ciepło a Twoje serce drży  . Drugi jest pomarańczowy – czujesz w sercu radość , Trzeci  stopień jest żółty , daje Ci siłę , Czwarty stopień – jest zielony  - Twoje serce zaczyna emanować  światłem , czujesz miłość, Piąty stopień -to błękit , który obmywa Twoją duszę  z trosk  , Szósty  stopień to granat – jego moc przepełnia Cię mądrością . Anioł wprowadza Cię na Siódmy stopień – jego kolor to boski fiolet .Fontanna przypomina kwiat lotosu, w którego wnętrzu jesteś Ty , woda zaczyna tryskać ze źródła miłości , jest we wszystkich kolorach tęczy .

Czujesz jak obmywa Twoje serce i dusze , czujesz się wolny od trosk , czujesz jak przepełnia Cię boska miłość .

Zanurz się cała w źródle boskiej miłości , niechaj przepełni ona cale Twoje ciało, serce i duszee.

Patrzysz na swoje ciało , które zaczyna emanować białym światłem , czujesz , że rosną Ci skrzydła , takie jak u Twojego Anioła , rozwiń je , zobacz jakie są piękne .

Stałaś się częścią źródła Boskiej Miłości.

Powoli Anioł wyprowadza Cię ze źródła , czujesz się wolny od wszystkich trosk i smutków  . Anioł dotyka Twoich skrzydeł , które podnoszą się do góry , spójrz  na nie , jakie są piękne i silne , jak błyszczą na nich krople wody we wszystkich kolorach tęczy . Anioł podaje Ci rękę , czujesz jak unosisz się razem z nim w powietrzu , Twoje skrzydła lekko unoszą się i opadają , jesteś wolny od trosk jesteś szczęśliwy . Razem z Aniołem szybujesz nad rajskim ogrodem , czujesz jak promienie Słońca ogrzewają Ciebie a Twoje serce i dusze przepełnia miłość. Ty jesteś miłością , Twoje skrzydła iskrzą złotym świtałem . Twój Anioł , kieruje Cię z powrotem na ziemie , lekko lądujesz razem z Aniołem . Podziękuj Aniołowi za opiekę  i poproś aby chronił Cię i był przy Tobie gdy go zawołasz .

Anioł odprowadza Cię do drzwi , przytula Cię , Otwórz drzwi , wejdź do pokoju , niechaj Twoja energia wróci do Twojego ciała , jako energia szczęścia i boskiej miłości .

Niechaj przepełni Twoje ciało i zmysły wewnętrzny spokój , weź 3 głębokie oddechy  i zacznij liczyć od 10 do 1 , znów 3 głębokie oddechy i licz od 1 do 10 . znów 3 głębokie oddechy , otwórz oczy .

Pamiętaj , kiedy jest Ci źle , kiedy czujesz, że nie masz siły a świat Cię przeraża , udaj się do Fontanny Boskiej Miłości a odzyskasz siły i otrzymasz pomoc swojego Anioła Opiekuna.