dobra aura znaki zodiaku wróżenie z kuli wróżenie z tarota magiczna księga wróżka Beata Łyszczyńska
Aktualności
HOROSKOP tygodniowy

Idzie Wiosna niechaj przyniesie Wam

Miłość , szczęście i spełnienie marzeń.

Od 19 03 do 25 03

Baran – potrzebujesz odzyskać wewnętrzny spokój , zbyt wiele dzieje się w Twoim życiu a Ty walczysz o zrealizowanie swoich planów zapominając przy tym o najbliższych . W prawdzie musisz podjąć w najbliższym czasie bardzo ważną decyzje , ale spraw domowych nie możesz pominąć.  Czas wesprzeć bliską osobę w pokonaniu jej problemów nie zostawiaj jej samej sobie , zwłaszcza , że problem ją przerasta.

Byk – przerwij w końcu ten marazm, w którym funkcjonujesz od pewnego czasu, kręcisz się w kółko i nie zauważasz , że , marnujesz swój cenny czas. Obudź się , zwłaszcza, że ktoś rywalizuje z Tobą na niwie zawodowej i próbuje Ci udowodnić , że jest lepszy od Ciebie.  Uważaj bo sprawy zaszły już za daleko i sytuacja robi się nie ciekawa. W sferze uczuciowej zawrze , serce będzie szalało z emocji , wiosenna miłość Cię dopadnie.

Bliźnięta – wkrótce odkryjesz prawdę w sprawie , która spędza Ci sen z powiek , czas abyś zadbał o siebie , czas abyś był trochę egoistą i pomyślał o sobie. Nie możesz wiecznie wybaczać , zacznij działać , jeśli nic nie zrobisz przegrasz z kretesem. W pracy pozytywne zmiany i możliwość dorobienia kasy ,korzystaj z okazji i nie narzekaj. W sferze uczuciowej nie zagłaskuj partnera , niech biegnie za Tobą nie odwrotnie i niech zatęskni za Tobą.

Rak – nie narzekaj na brak szczęścia , nie potrafisz tylko wykorzystać nadarzających się okazji aby je złapać i zrobić z niego użytek.  Masz obecnie szanse , zrobić coś dla siebie , wykorzystaj oferty , które ktoś Ci złoży , dzięki temu odzyskasz poczucie wartości . W relacjach partnerskich ostatnio stałeś się monotematyczny   , brakuje Ci fantazji i odrobiny szaleństwa . Lepiej zmień to , jeśli nie chcesz wiosny witać samotnie .

Lew- poczujesz silną potrzebę zrobienia czegoś tylko dla siebie , masz dość bycia grzecznym i życia tylko dla innych . W końcu zaczniesz martwić się o siebie ,dlatego poczynione inwestycje , przyniosą Ci zadowolenie . Nie martw się o finanse , uda Ci się ogarnąć swoje zamierza . W uczuciach , pojawi się wiele atrakcji , nowa osoba, troszkę młodsza od Ciebie , odmieni Twoją codzienność , dając Ci radość i motywacje do działania.

Panna – do szczęścia tak nie wiele potrzeba , wystarczy odrobina fartu i wszystko zdarzyć się może.  Taki fart przydałby Ci się w miłości , zwłaszcza, że ostatnio różnie bywało .Miłym zaskoczeniem dla Ciebie będzie poznanie kogoś, kto wprowadzi w Twoje życie wiele radości , kto potrafi być spontanicznym . Daj szansę tej relacji  a przekonasz się , że warto było.  Poza tym , już czas abyś pomyślał o inwestycji  np. w samochód .

Waga – wkrótce przekonasz się , że ktoś wodzi Cię za nos, przypadkowe odkrycie sprawi , że staniesz przed trudnymi wyborami , które zaważą na dalszych Twoich planach. W ogóle zaczniesz z większą uwagą obserwować osoby Cię otaczające , przez co odkryjesz kto i do czego naprawdę Cię potrzebuje.  Ponadto , uda Ci się  załatwić sprawy urzędowe, które stały w miejscu , przez co poprawi się stan Twojego konta.

Skorpion – potrzebujesz mega energii do działania, zwłaszcza, że ostatnie wydarzenia  przyniosły ze sobą stresy . Zastanów się , czy brak asertywności nie wpływa negatywnie na Twoje życie ? Zaufaj przyjaciołom, którzy próbują Cię wyciągnąć z tego stanu , daj sobie szansę i nie oglądaj się za siebie ,bowiem idzie do Ciebie nowe i lepsze . Ofertę wspólnego wypadu na weekend przyjmij bez wahania , zimowe szaleństwo to super relaks.

Strzelec -czy potrafisz pogodzić sprawy zawodowe i osobiste  , zwłaszcza , że na obu polach wiele się będzie działo. W pracy ruszy lawina spraw , w których będziesz musiał się wykazać , na dodatek pojawi się  oferta współpracy z kimś kto ma duże możliwości  biznesowe. W uczuciach szalony czas ,  nagle pojawi się ktoś ,kto zaintryguje Cię  i sprawi ,że czas spędzony razem będzie magiczny . W stałych związkach emocji przysporzy Ci partner.

Koziorożec – wkrótce przekonasz się , że warto marzyć , że warto podnosić sobie poprzeczkę aby zmieniać swoją codzienność na lepsze.  Naucz się przekuwać porażkę w sukces , przecież nie da się Ciebie tak łatwo złamać . Przed Tobą pracowity tydzień , znów wpadniesz w wir obowiązków , ale dzięki temu uda Ci zrealizować swoje zamierzenia. W uczuciach nie zagłaskuj partnera , postaraj się trochę odpuścić.

Wodnik – jeśli chcesz osiągnąć swój cel , nie możesz być amatorem , gdyż wtedy nie spełnisz swoich zamierzeń.  W relacjach partnerskich , jesteś zbyt troskliwy a nawet nadgorliwy , daj też sobie więcej luzu bo znudzisz się tym szybko. W pracy nastąpi przełom , masz szansę awansować  . Ponadto , zadbaj o swoje zdrowie , nie stosuj diet cud .Twój organizm ma problemy z wchłanianiem żelaza , uważaj więc i dobrze się odżywiaj.

Ryby – czas zrobić listę marzeń do spełnienia , gdyż ostatnio zapomniałeś o sobie i żyjesz tylko codziennością . Jednak sprawy rodzinne będą na planie pierwszym , na dodatek pojawi się konflikt , w którym zostanie zarzucony Ci brak współpracy z bliskimi , nie daj się , już dość i tak zrobiłeś dla nich. Ponadto , pojawią się kwestie związane z nieruchomością np. remont itp. W sferze uczuciowej wiele emocji , w których trudno będzie się odnaleźć.

 

 

W katalogu Horoskop ,

czeka na Was Horoskop

na miesiąc MARZEC .


Otwierając zakładkę  - Więcej

czeka na Was HOROSKOP NA ROK 2018

15.01.2012
Formularz kontaktowy

Medytacje

.Czym jest medytacja ..? Medytacja jest połączeniem się z  duszą , z  wyższym Ja .To dzięki medytacji , którą możemy nazwać też modlitwą do duszy , możemy zmienić swoje nawyki , możemy dotrzeć do swojego wnętrza aby zrozumieć i odmienić swoje życie i nas .

Dzisiaj mam dla Was medytacje , która sprawi ,że pokochacie siebie co pozwoli Wam przyciągnąć do siebie szczęście i miłość .Medytacja nazywa się :

Fontanna Boskiej Miłości .

Jeśli chcesz polubić siebie i nie mieć kompleksów , jeśli chcesz  być znów szczęśliwą , jeśli chcesz być kochaną pozwól, że poprowadzę Cię w tej medytacji.

Zajmij dla siebie wygodną pozycje np. połóż się lub usiądź , jeśli potrzebujesz wzmocnić nastrój medytacji możesz zapalić sobie 1 lub 3 świece czy też włączyć spokojną muzykę relaksacyjną  lub jak wolisz niech w pokoju będzie cisza .  Weź 3 głębokie oddechy , postaraj się odrzucić wszystkie myśli , które dręczyły Cię przed medytacją.

Zacznij powoli odliczać od 10 do 1 potem znów weź 3 głębokie oddechy i policz od 1 do 10 weź znów 3 głębokie oddechy ..Spokojnie oddychaj .niechaj Twoja świadomość zobaczy przed sobą drzwi podjedz do nich i otwórz drzwi do rajskiego ogrodu. Powoli  wyjdź na zewnątrz tam czeka na Ciebie Twój Anioł Stróż ,  wyciąga do Ciebie rękę podaj mu swoją nie bój się , zobacz jak piękna złota aura otacza Twojego Anioła , zobacz jak śnieżnobiałe są jego skrzydła , zobacz jak iskrzy gwiezdnym pyłem jego szata . Anioł uśmiecha się do Ciebie i obejmuje na powitanie swoimi skrzydłami , przytula Cię . Czujesz jak Twoje serce i dusze przepełnia boska radość , czujesz jak ciężar  Twoich trosk spada jak kamień z Twojego serca  a dusza jest lekka jak piórko.

Dookoła Ciebie rosną najpiękniejsze kwiaty , na drzewach siedzą i śpiewają rajskie ptaki a dzikie zwierzęta spokojnie wygrzewają się w boskim świetle . Twój Anioł prowadzi Cię za rękę do Fonranny Boskiej Miłości , bije w niej Źródło Miłości i Szczęścia,  Anioł wprowadza Cię do niej powoli wchodzisz po stopniach aż na sam jej szczyt – stopni jest 7 .

Pierwszy jest czerwony – delikatnie postaw na nim stopy , czujesz lekkie ciepło a Twoje serce drży  . Drugi jest pomarańczowy – czujesz w sercu radość , Trzeci  stopień jest żółty , daje Ci siłę , Czwarty stopień – jest zielony  - Twoje serce zaczyna emanować  światłem , czujesz miłość, Piąty stopień -to błękit , który obmywa Twoją duszę  z trosk  , Szósty  stopień to granat – jego moc przepełnia Cię mądrością . Anioł wprowadza Cię na Siódmy stopień – jego kolor to boski fiolet .Fontanna przypomina kwiat lotosu, w którego wnętrzu jesteś Ty , woda zaczyna tryskać ze źródła miłości , jest we wszystkich kolorach tęczy .

Czujesz jak obmywa Twoje serce i dusze , czujesz się wolny od trosk , czujesz jak przepełnia Cię boska miłość .

Zanurz się cała w źródle boskiej miłości , niechaj przepełni ona cale Twoje ciało, serce i duszee.

Patrzysz na swoje ciało , które zaczyna emanować białym światłem , czujesz , że rosną Ci skrzydła , takie jak u Twojego Anioła , rozwiń je , zobacz jakie są piękne .

Stałaś się częścią źródła Boskiej Miłości.

Powoli Anioł wyprowadza Cię ze źródła , czujesz się wolny od wszystkich trosk i smutków  . Anioł dotyka Twoich skrzydeł , które podnoszą się do góry , spójrz  na nie , jakie są piękne i silne , jak błyszczą na nich krople wody we wszystkich kolorach tęczy . Anioł podaje Ci rękę , czujesz jak unosisz się razem z nim w powietrzu , Twoje skrzydła lekko unoszą się i opadają , jesteś wolny od trosk jesteś szczęśliwy . Razem z Aniołem szybujesz nad rajskim ogrodem , czujesz jak promienie Słońca ogrzewają Ciebie a Twoje serce i dusze przepełnia miłość. Ty jesteś miłością , Twoje skrzydła iskrzą złotym świtałem . Twój Anioł , kieruje Cię z powrotem na ziemie , lekko lądujesz razem z Aniołem . Podziękuj Aniołowi za opiekę  i poproś aby chronił Cię i był przy Tobie gdy go zawołasz .

Anioł odprowadza Cię do drzwi , przytula Cię , Otwórz drzwi , wejdź do pokoju , niechaj Twoja energia wróci do Twojego ciała , jako energia szczęścia i boskiej miłości .

Niechaj przepełni Twoje ciało i zmysły wewnętrzny spokój , weź 3 głębokie oddechy  i zacznij liczyć od 10 do 1 , znów 3 głębokie oddechy i licz od 1 do 10 . znów 3 głębokie oddechy , otwórz oczy .

Pamiętaj , kiedy jest Ci źle , kiedy czujesz, że nie masz siły a świat Cię przeraża , udaj się do Fontanny Boskiej Miłości a odzyskasz siły i otrzymasz pomoc swojego Anioła Opiekuna.