dobra aura znaki zodiaku wróżenie z kuli wróżenie z tarota magiczna księga wróżka Beata Łyszczyńska
Aktualności
HOROSKOP tygodniowy

Kochani , chciałam Wam bardzo podziękować , że czytacie moje horoskopy i odwiedzacie moją stronę internetową , która dzięki Wam osiągnęła już ponad 1000 000 wejść na stronę. Za co bardzo dziękuje również firmie GOGLER administratorowi mojej strony .

Od 16 10 do 22 10

Baran – nigdy się nie dowiesz ,czy dobrze zrobiłeś czy nie , jeśli w końcu nie ruszysz się z miejsca . Same dywagacje do niczego nie prowadzą ,a Ty próbujesz uniknąć podjęcia decyzji bo obawiasz się ryzyka. Przestań uciekać , lepiej zastanów się kogo możesz poprosić o rade aby ruszyć z miejsca .  Poza tym , nie unikaj przyjaciół , warto czasem wyjść wieczorem z domu i sprawić sobie odrobine radości. Baw się dobrze.

Byk – nikt nie jest samotną wyspą , jeśli tak się czujesz to tylko na swoje życzenie . Czas nauczyć się pokazać światu na co Cię stać i co potrafisz zrobić , czas wyjść życiu naprzeciw . Masz obecnie szanse poznać pozytywnie zakręconych ludzi , którzy  pomogą Ci odzyskać siły i zacząć działać , aby osiągnąć swoje cele . Propozycja , którą  otrzymasz np. zawodowa otwiera przed Tobą szanse na poprawę finansów.

Bliźnięta – nigdy nie żałuj tego co było i już nie wróci, masz obecnie szanse wzbić się ponad poziomy i zacząć np. nowy etap w pracy czy też zdecydować się na własny biznes .  To dobry czas , aby zacząć zarabiać pieniądze i dzięki temu inwestować w swoje marzenia.  Jeśli masz do uregulowania ważne dla Ciebie sprawy prawnourzędowe , postaraj się dogadać aby wyjść z tej sytuacji bez większych komplikacji na przyszłość.

Rak – życie to nie sponsor , nic nie daje za darmo , nie raz trzeba bardzo się napracować zanim osiągnie się swoje cele. Masz obecnie szanse , wykazać się w pracy mega potencjałem , który uda Ci się przekuć na sukces . W relacjach towarzyskich nie zachowuj się jak małe dziecko , nikogo nie wzruszy Twoja smutna mina i fochy . Skończ z obrażaniem się , czasem prawda boli , ale łatwiej  potem wyleczyć się  ze swoich błędów.

Lew- najtrudniej jest zmierzyć się ze samym sobą , gdyż wieczne lęki i obawy oraz  wietrzenie teorii spiskowych przeciwko sobie , może stać się dla  Ciebie największym problemem. Dużym zaskoczeniem dla Ciebie będą też zmiany w pracy, nagłe odejście kogoś z pracy lub pojawienie się nowej osoby , wywoła mega zamieszanie . Poza tym , szykuj się na trudną rozmowę w relacjach partnerskich od której zależeć będzie wszystko .

Panna – plotki to najgorsi doradcy , nie wyciągaj więc pochopnie wniosków z nie wiarygodnych informacji , którymi zostaniesz nakarmiony . Jeszcze jesteś w grze , więc po co panika na zapas . Najważniejsze dla Ciebie będzie teraz działanie , nie czekaj rusz się . Czas wprawić machinę zmian  w ruch , nie pozwoli aby ktoś przejął kontrole nad Tobą i Twoimi decyzjami . W sferze uczuciowej nowa relacja i uczucie zaskoczy Cię .

Waga – masz w głowie mętlik , myśli a słowa mijają się bo co innego myślisz i mówisz , chyba sam nie wiesz jak ogarnąć siebie i swoje emocje. Poza tym , potrzebujesz obecnie zdobyć więcej informacji w sprawie dla Ciebie bardzo ważnej. Nie pozwól jedynie wykorzystywać siebie przez osoby , którym wydaje się , że mają do tego prawo. W związku odpuść zagłaskiwanie bliskiej osoby , bo skutek i tak jest odwrotny , wrzuć na luz.

Skorpion – jeśli nie wyjdziesz poza strefę swojego komfortu i nie dokonasz mega przemian , nie uda Ci się przekuć tego co robisz w sukces. Plany masz wielkie , ale brakuje Ci wyczucia chwili , w której można zaistnieć . Ponadto , zdecyduj się, w końcu o zainwestowaniu w poprawę swojej kondycji , gdyż nie tylko Twoje ciało , ale przede wszystkim kręgosłup wymaga rozruszania . Poza tym , nie szalej za kierownicą swojego auta.

Strzelec – powiedziałeś A powiedz i B ..zwłaszcza, że tylko w ten sposób uporasz się z  przeciwnościami losu . Przestań liczyć się z opiniami innych , przecież to Twoje życie , nikt nie będzie Ci rządził i mówił jak masz żyć. W prawdzie zmuszony zostaniesz do bezkompromisowych działań ale czasem trzeba coś lub kogoś poświęcić w imię celów wyższych. Poza tym , w pracy spodziewaj się kontroli , uważaj więc na dokumenty.

Koziorożec – naucz się cieszyć tym co dobre spotyka Cię w życiu , doceniaj małe gesty i oznaki sympatii wobec Ciebie od innych . Przed Tobą tydzień pełen emocji , otrzymasz nawet ofertę nowej pracy lub współpracy z kimś . Wiele obecnie zależeć będzie od Ciebie , zwłaszcza w sferze uczuciowej pomimo Twoich obaw , uda Wam się odnaleźć porozumienie i wyjaśnić wszelkie wątpliwości .Daj szanse tej relacji , nie uciekaj.

Wodnik- podejmowanie decyzji i wyrażanie swojego zdania świadczy o dojrzałości , więc nie obawiaj się , że urazisz tym kogoś .Czas abyś pomyślał w końcu o sobie , a nie uszczęśliwiał wiecznie innych . Masz obecnie przed sobą pracowity okres , nie możesz tego zepsuć , gdyż od tego zależeć będzie dalszy Twój rozwój.. Poza tym ,unikaj ludzi, którzy próbują Cię wykorzystać , lepiej skorzystaj z pomocy sprawdzonych osób.

Ryby – kiedy nauczysz się odmawiać i robić to czego Ty pragniesz . Otwierają się przed Tobą nowe możliwości , zwłaszcza w sferze zawodowej . To dobry czas aby zawalczyć np. o awans lub nową posadę . W miłości nie szukaj ideału , lepiej otwórz się obecnie na szczere , pełne sympatii relacje , które wniosą w Twoje życie więcej radości i sprawią , że odzyskasz wiarę w siebie . Nie zapomnij  zapisać się na kurs np.języka obcego.


w katalogu Horoskop czeka na Was

horoskop na miesiąc Październik


O twierając zakładkę  - Więcej – czeka na Was

Horoskop na ROK 2017 , rok pod Szczęśliwą Gwiazdą .

15.01.2012
Formularz kontaktowy

Wróżka, medytacje, tarot Kalisz

HOROSKOP tygodniowy
15.01.2012

 

Horoskop na ROK 2017

Przed nami Rok pod Szczęśliwą Gwiazdą ,  jedyny taki na 100 lat . Rok Gwiazdy z Betlejem w prawdzie trudno będzie nam uwierzyć, że może być lepiej , ale to właśnie szczęśliwe zbiegi okoliczności pozwolą uniknąć problemów i mega konfliktów . Jeśli ktoś w dacie urodzenia ma liczbę 17 , jest wybrańcem gwiazd na ten rok i wystarczy odrobina wysiłku aby spełnić swoje marzenia np. zakochać się szczęśliwie czy tez wygrać los na loterii.  W rządzie ciąg dalszy przepychanek , jednak w trudnej dla państwa sytuacji siły  połączą i będą działać wspólnie. 500 plus jednak nie dostanie każdy , rząd wycofa się z tego , gdyż bardziej będzie opłacało się państwu dofinansować żłobki i przedszkola z korzyścią  dla dzieci . W prawdzie liczba dzieci w kraju będzie przybywać ale niekoniecznie małżeństw.  Wolne związki  będą modne i wielu będzie w nich czuło się komfortowo. W kwestii zdrowia z racji trudności w dostaniu się do lekarzy  specjalistów, powrócimy do leczenia naturalnego czyli zioła i ziołowe suplementacje .  W polityce ciąg dalszy rewolucji , na dodatek niespodziewanie  coś się zmieni w wyniku nieprzewidzianych losowych zdarzeń, wtedy to zaczniemy sami dbać o własne sprawy i lepiej na tym wyjdziemy, zamiast interesować się i  ingerować w problemy innych . Problemy naszego kraju UE mało będą obchodzić ,ważniejsze okażą się Niemcy i  problemy w USA  z nowym prezydentem.  Oczy świata będą zwrócone na USA , która skupi się na sobie i będzie wycofywać z wcześniejszych obietnic wobec sojuszników , podobnie będzie z Wielką Brytanią , jednak fala powrotów do kraju Polaków będzie dopiero w drugiej połowie roku. Przed nami rok zaskakujący , ale na szczęście , nie powinien przynieść  nic złego oprócz pozytywnych zmian. To ostatni spokojny rok na świecie , potem może być rożnie .Wykorzystajmy ten szczęśliwy czas mądrze  w świetle miłości Gwiazdy z Betlejem.

Baran – przed Tobą rok w którym zmuszony będziesz sprawdzić się czy masz dość siły , wiary i odwagi . Otrzymasz propozycje , która postawi Twój świat na głowie , tylko od Ciebie będzie zależeć czy wykorzystasz szanse od losu np. nowej posady czy tez wejścia w nowy związek . Nowy związek da Ci w końcu poczucie bezpieczeństwa i sprawi , że odzyskasz radość życia .Przed Tobą przeprowadzka do nowego mieszkania a w drugiej połowie roku czeka Cię daleka podróż .Poza tym, ktoś złoży Ci ofertę pracy , będziesz mógł udowodnić co potrafisz a dzięki tej pracy odzyskasz wiarę w siebie . Twoje finanse się poprawią , przez co uda Ci się pozamykać stare sprawy. Jedynie w rodzinie nie układaj bliskim życia , bo doprowadzisz do konfliktu . W kwestii zdrowia , zadbaj o siebie , problemy z układem pokarmowym .

Byk – przed Tobą kolejny rok emocji ,w pracy zrobisz duży krok do przodu , ale usłyszysz słowa o podwyższeniu kwalifikacji . Nie będzie łatwo pogodzić obowiązki w domu z nauką ,  jednak w przyszłości docenisz  ten krok chociaż potrzebować będziesz samodyscypliny aby to osiągnąć .Poza tym to rok pod znakiem inwestycji , na które potrzebować będziesz sporo gotówki , istnieje możliwość wzięcia kredytu . Jednak w uczuciach nadchodzi czas rozrachunku , jeśli oboje z partnerem nie dokonacie przemian w sobie , wasze relacje rozsypią się w drobny mak i na ratunek będzie za późno. Wolne znaki , ulegniecie latem namiętności , która pochłonie Was i zniewoli a efektem może być po wakacjach wiadomość o ciąży - owocu namiętności. W kwestii zdrowia , problemy z kręgosłupem , uwaga fizykoterapia może nie być skuteczna a zabieg okaże się koniecznością .

Bliźnięta  - przed Tobą  rok, który postawi Twoje życie do góry nogami . To co miało jeszcze do niedawna dla Ciebie znaczenie i walczyłeś o to , nagle straci na wartości .  Poczujesz ulgę i docenisz swoją  niezależność  , przez co znikną w końcu z Twojego życia troski i smuteczki . Nie zmarnuj swoich życiowych szans i wyrzuć z życia to co zbędne i uciążliwe a wtedy .. Poza tym w pracy czekają Cię mega zmiany , odważysz się napisać swoje cv aby ją zmienić lub zawalczysz o awans. W relacjach uczuciowych zakończysz męczący Cię związek  z wielkim hukiem , ktoś wyleci za drzwi .  Jednak nie martw się samotność Ci nie grozi za to poznasz w końcu miłość swojego życia , która na koniec roku przypieczętujesz oświadczynami i datą ślubu . W kwestii zdrowia , czas cos zrobić z nadwagą , czas ruszyć się z fotela i zapisać się na ćwiczenia z trenerem..

Rak – masz szanse w tym roku rozpocząć nowy etap w swoim życiu i odzyskać wewnętrzny spokój , którego tak bardzo Ci brakowało .Wykorzystaj ten czas mądrze , zakończ konflikty i zainwestuj w to co najważniejsze - w rodzinę. Rok upłynie Ci na inwestycjach  np. remoncie lub zmianie nieruchomości. Poza tym w pracy zacznie się ostry czas , zmiany i przemiany , będzie to przypominało karuzele . Pamiętaj abyś wykorzystywał wiedze z przeszłości i nie popełniaj tych samych błędów , co wcześniej a wtedy bez szwanku przejdziesz ten rok a nawet masz szanse na awans. W drugiej połowie roku czekają Cię rodzinne imprezy np. chrzest czy tez jubileusz . Jednak pojawia się tez ciemna chmura na horyzoncie , uważaj  na sprawy prawne np. sąd itp. w tej kwestii czeka Cię sporo stresów i napięć , uważaj tu łatwo nie będzie . W kwestii zdrowia zwróć uwagę na problemy ze stawem kolanowym , możliwy zabieg.

Lew – w tym roku uda Ci się  wyleczyć z ran dusze swoją i serce , zapomnisz o nie udanym związku , który miał być jak bajka a okazał się totalną pomyłką i życiem z egoistą .  Z czasem będziesz wdzięczny losowi , że tak się stało , gdyż nic dobrego w Twoje życie nie wnosił. Przed Tobą czas metamorfozy , odmienisz nie tylko swój wygląd ale i otoczenie np. prace .Staniesz się silny , nic nie zatrzyma Cię w dążeniu do celu . W drugiej połowie roku czeka Cię daleka podróż , która odmieni wszystko , znów zabłyśnie Twoja gwiazda szczęścia . Na Twoim koncie zacznie przybywać gotówki  i uda Ci się zmienić  samochód  lub uregulować dług . Jedyny problem to rodzina, która da Ci popalić ,nie pozwól się zamęczyć ich problemami dość robienia za anioła stróża . W relacjach uczuciowych wpadniesz w sidła kogoś mieszkającego zagranicą , z kim zwiążesz się w przyszłości  na stale .

Panna – staniesz przed życiowymi wyborami, których nie będziesz  wstanie przewidzieć .będą one miały wpływ na dalsze Twoje życiowe plany . Wszystko się zmieni , plany które były tak misternie układane latami zdezaktualizują się . Jednak z czasem stwierdzisz , że dobrze się stało , otworzą się przed Tobą nowe możliwości . Poprawi się Twoja sytuacja finansowa a także otworzą się nowe drogi do kariery zawodowej prowadzącej  na szczyt.  W kwestiach uczuciowych wycofasz się nagle z układu , który wydawał się idealny ale nie dla Ciebie , będą łzy i prośby ale Ty powiesz dość. Poczujesz potrzebę przeżycia czegoś magicznego, wyjątkowego . Zapewni Ci to , ktoś kto jest pasjonatem wędrówek po świecie , w końcu spotkasz bratnią duszę i zostaniesz przy niej, przez co rodzina w następnym roku się powiększy. Uważaj jedynie na awanturę z kimś o pieniądze , które zażąda od Ciebie , będzie afera .

Waga – szalony rok przed Tobą , będziesz porzucał swoje plany , zrywał związki i szukał dla siebie nowej drogi życia .Początek roku będzie burzliwy , możesz spakować walizki i zostawić wszystko i kogoś z kim ostatnio budowałeś przyszłość..To rok wielkiej próby dla Ciebie , to czas abyś zadbał o swoje ciało i dusze , zbyt wiele przeżyłeś w ostatnich latach i możesz być o krok od powrotu do tego co było złe w Twoim życiu . Uważaj na nałogi. W pracy  czas uporządkować chaos , który wywołałeś błędnymi decyzjami  , czas inwestycji we własny biznes i jego rozwój. W końcu nauczysz się pokory, w końcu zrozumiesz , że w ubiegłym roku popełniłeś błędy , które naraziły Cię na stary finansowe i odsunęły od Ciebie ludzi , na których zawsze mogłeś liczyć. Jednak szczęśliwa gwiazda czuwa nad Tobą , wejdziesz w relacje uczuciowe w których odnajdziesz miłość , odnajdziesz spokój a w przyszłości zbudujesz nowy dom.

Skorpion – w tym roku uda Ci się w końcu wyjechać na wymarzone wakacje , a inwestycje , których się podejmiesz przyniosą nad wyraz pozytywne rezultaty . Postaraj się tylko nie przedobrzyć , nadgorliwość nie będzie popłacać . Ponadto w kwestiach finansowych odzyskasz równowagę i uregulujesz zależności , które Ci ciążyły. Poza tym naucz się nie wydawać pochopnych opinii , jeśli nie znasz kogoś , zwłaszcza, że to ta osoba w trudnej dla Ciebie sytuacji poda Ci rękę i wyciągnie z kłopotów. W miłości serce Twoje rozpali ktoś nietuzinkowy , kogo nie można mieć tylko na raz, wpadniesz w sidła amora  i to na amen. W kwestiach zdrowia musisz poświecić więcej uwagi sobie , zadbaj o swój uśmiech, wizyty u stomatologa pochłoną mega kasę .A jeśli zechcesz upiększyć swoją twarz i ciało zabiegami kosmetycznymi , wybierz dobrego specjalistę od chirurgii estetycznej aby efekt był wow.

Strzelec –w tym roku  naucz się akceptować siebie takim jakim jesteś , naucz się wierzyć w swoje marzenia , które będą na wyciagnięcie ręki .  Od Ciebie będzie zależało czy nie zmarnujesz szans na ich spełnienie. W pracy czeka Cię zmiana stanowiska na lepsze , co znacznie poprawi Twoje finanse. W relacjach partnerskich uda Ci się zapanować na chaosem , który wywołuje bliska osoba , dojdzie do poważnej rozmowy a nawet do rozstania lub podziału majtku , jeśli druga strona nie ustąpi . Jeśli szukasz miłości , los spełni Twoje marzenie, zrobisz wszystko aby to był szczęśliwy związek. W życiu rodzinnym też wiele zmian , na początek remont mieszkania , pilnuj finansów aby wystarczyło ich na wszystko a także wiadomość o ślubie np. dorosłego dziecka . W połowie roku czeka Cię wyjazd nie tylko dla odpoczynku ale i dla zdrowia ,bo to stresy będą tym z czym nie będziesz umiał sobie radzić .Uwaga na nerwice i depresje.

Koziorożec – w nowy rok wejdziesz z bagażem wątpliwości i lęków czy w końcu Twoje życie się zmieni na lepsze. No …to lepiej przygotuj się na jazdę bez trzymanki , odkryjesz siebie na nowo i tak samo spojrzą na Ciebie inni ,,Ty a jakby nie Ty . W końcu zdobędziesz się aby ruszyć ostro w życie nikt i nic już Cię nie powstrzyma , poczynisz mega inwestycje w siebie , rzucisz się w wir życia  z pasją .Finanse zaczną kręcić się na Twoim koncie , w końcu uda Ci się np. kupić lub wyremontować mieszkanie . W relacjach uczuciowych  rozkochasz w sobie osobę o której marzyłeś , nie robiąc nic dostaniesz wszystko , bo niczego nie żądasz w zamian tylko dajesz szczere uczucie. Rok przyniesie Ci wiele emocji , jedne Cię uszczęśliwią inne wymagać będą od Ciebie bycia nie ugiętym i zmuszony będziesz twardo bronić swoich racji. Jedynie w rodzinie możesz spodziewać się problemów ze zdrowiem najbliższych i braku akceptacji Twoich decyzji.  .

Wodnik – wszystko albo nic, to Twoje motto na ten rok . Zdecydujesz się wywrócić swoje życie do góry nogami, zdecydujesz się zerwać z przyzwyczajeniami , które Cię ograniczały. Poza tym nie będziesz mieć wyboru zwłaszcza jeśli chcesz być na prawdę szczęśliwy . W Twoje życie wkroczy ktoś , kto uporządkuje chaos Twoich myśli , ktoś kto nauczy Cię żyć i kochać . W pracy odczujesz potrzebę odmiany np. walcząc o awans lub zakładając własny biznes. W relacjach rodzinnych czeka Cię wiele wydarzeń  np. śluby czy też chrzciny ,jednak nie staraj się ingerować w życie innych , bo Twoje rady zostaną wrogo odebrane . Poza tym , uważaj na relacje koleżeńskie i komu pomagasz , ktoś spróbuje wykorzystać Cię manipulując Tobą i będzie chciał zrzucić na Ciebie odpowiedzialność za swoje pomyłki. Uważaj na swoje zdrowie , z powodu stresów i zbyt wielu obowiązków mogą pojawić się problemy ze snem .

Ryby – przeszłość i to co hamowało Ciebie czas wyrzucić ze swoich myśli . Zerwiesz relacje z osobami , które uznasz za fałszywe i postanowisz z kimś wyrównać rachunki za wyrządzone krzywdy .Uważaj to ryzykowana gra . Masz w tym roku szansę , odnieść życiowy sukces , masz szansę odzyskać spokój i równowagę wewnętrzną .  Inwestycja w nowy związek to strzał w dziesiątkę, łącznie z tym , że odważysz się ruszyć w podróż za miłością swojego życia a  nawet wejść w układ formalny. To rok , w którym nie pozwolisz nikomu mówić Ci jak masz żyć . Inwestycje i wszelkie przedsięwzięcia, których się podejmiesz będą udane i pomogą Ci wypłynąć na wielkie wody . Pieniądze będą wpadać Ci na konto z różnych źródeł , a nawet  możesz pokusić się o gry liczbowe – będziesz mieć fart . To co wcześniej uznałeś za klęskę możesz przekuć w sukces , więc daj sobie szansę aby być szczęśliwym  i spełnionym.