dobra aura znaki zodiaku wróżenie z kuli wróżenie z tarota magiczna księga wróżka Beata Łyszczyńska
Aktualności
HOROSKOP tygodniowy

Informacja

Szanowni Państwo z dniem 01 07  2018  ulega zmianie cena  usługi za  seans kart Tarota , która będzie wynosić  150 zł.

 

Od 16 07 do 22 07

Baran – ostatnio los Ci sprzyja , wykorzystaj ten czas i przestań narzekać . Poza tym , usuń ze swojej psyche negatywne myślenie , zwłaszcza jeśli chcesz aby Twoje życie nabrało innego wymiaru. Zdecyduj się także na podjęcie dalszej edukacji i rozwijaj swoje talenty , wówczas odżyjesz i postawisz sobie nowe cele. Jeśli szukasz nowej miłości , rozejrzyj się wokoło , bowiem jest ktoś kto czeka na Twój znak i będzie Twój na zawsze .

Byk – po co planujesz tyle rzeczy do przodu , złuszcza , że i  tak brakuje Ci spontaniczności aby wprowadzić pewne zmiany w życie .  Ponadto , czas uzgodnić pewne kwestie finansowe w domu , bowiem partner lubi przesadzać i zanim się obejrzysz debet może pojawić się na koncie. W pracy zawirowania przez szefa , którego wymagania mogą przekraczać Twoje możliwości , bądź otwarty i powiedz o swoich uwagach .

Bliźnięta – warto przyjrzeć się komuś z większą uwagą , zwłaszcza , że będzie próbował Cię oszukać . Uważaj więc , nie daj się zwieść , pamiętaj , że tak na naprawdę możesz liczyć na siebie . Ponadto ruszą w końcu sprawy urzędowe , które gdzieś zawisły . Pamiętaj , że lepiej założyć maskę obojętności i zgrać jak pokerzysta a wtedy masz szansę pozamykać swoje sprawy raz na zawsze . Uważaj tylko na finanse , uważaj na wydatki.

Rak – czas abyś odzyskał wiarę w siebie , czas spojrzeć na swoje życie i zastanowić się co możesz zmienić w nim na lepsze , aby zacząć żyć. Poza tym , przestań się litować nad kimś , kto obarcza Cię swoimi problemami i czeka na akty litości z Twojej strony. Uwolnij się w końcu od osób, które wprowadzają w Twoje życie negatywne emocje i zatruwają Ci życie . Poza tym ,wkrótce czeka Cię wyjazd i spotkanie starych przyjaciół.

Lew- nadszedł czas na wielkie porządki w Twoim życiu , czas zerwać ze starymi schematami i odkryć w sobie nowe pasje i nowe marzenia. Jeśli planujesz wyjazd w gronie przyjaciół, przestań robić za sponsora , dlatego nie daj się zwieść i zawczasu ustal reguły wyjazdu. W relacjach uczuciowych , zajdą zmiany , w końcu wszystko stanie się jasne , w końcu odkryjesz czego pragnie druga strona . Uważaj na fałszywą osobę w pracy.

Panna – pomimo wakacyjnego czasu  , Ty masz ręce pełne roboty . Nie zapomnij w ferworze zajęć aby znaleźć chwilę wytchnienia i zafunduj sobie odrobine luksusu w postaci krótkiego wypoczynku. W domu , wiele emocji przez bliską osobę , jej podejście do życia i do wspólnych projektów bardzo się różni od Twojej koncepcji . Jeśli masz ochotę na romans , dobrze wiesz co w trawie piszczy i co się może wydarzyć i z kim.

Waga – czas spojrzeć we własne wnętrze i zastanowić się , ile w Twojej duszy i w sercu jest szczęścia ile jest prawdziwej miłości i co faktycznie czujesz? Ostatnio sprawiasz wrażenie osoby jakby obojętnej na wszystko a z drugiej strony widać , że pod tą maską ukrywasz emocje, które Cię roznoszą od środka. Rozejrzy się także , gdzie są Twoi przyjaciele , czy w ogóle ich jeszcze masz . Nadszedł czas na przemyślenia i decyzje.

Skorpion – nie możesz sprawić aby każdy był szczęśliwy , nie możesz przesadzać z uszczęśliwianiem innych , gdyż skutek może być odwrotny a ktoś zarzuci Ci nadgorliwość. Poza tym , czas zażegnać z kimś konflikt i zapomnieć żale, nie warto rozdrapywać starych ran . Ponadto trzymaj się wyznaczonego sobie celu , nie zmieniaj drogi, którą sobie obrałeś . Uważaj jedynie na problemy ze zdrowiem , np.  skoki ciśnienia , odwiedź lekarza.

Strzelec – nie musisz nikomu nic udowadniać  , wystarczy , ze będziesz wywiązywał się z tego co robisz i nie składał obietnic bez pokrycia. Ponadto czeka Cię trudna rozmowa w kwestiach osobistych z kimś , kto zawładnął Twoimi zmysłami . Koniec gierek, koniec tej chorej zabawy , to czas decyzji i zmian.  Poza tym , uważaj w kwestiach urzędowych , za błędy możesz wiele zapłacić , zwłaszcza jeśli masz własny biznes.

Koziorożec – potrzebujesz relaksu i oderwania od problemów z którymi zmagasz się od dawna . Jednak , natłok obowiązków obecnie Ci na to nie pozwala  , sytuacja ustabilizuje się pod koniec tygodnia , wtedy złapiesz oddech. W sferze uczuciowej , nadal bez zmian , nie rób nic na siłę , bliska osoba sama przyjdzie do Ciebie ze swoimi problemami . Dopilnuj także spraw finansowych, uważaj na inwestycje aby Cię nie przerosły.

Wodnik – w życiu czasem dzieje się tak jak w serialu , ale życie to nie do końca jest film . Uważaj więc co robisz , abyś nie wpadł w problemy , które mogą pokrzyżować Ci plany. Więcej dysonansu do siebie i do osób ,, z którymi grasz w te swoje gierki . Ponadto , uważaj na kłamcę płci przeciwnej , który mówi co innego , robi i myśli , a Tobie opowiada bajki .  Uważaj na swoje zdrowie , problemy z poziomem żelaza i anemią .

Ryby – czasem warto posłuchać rad innych i spojrzeć na pewne problemy inaczej, niż Ty myślisz . Wszelkie spawy staraj się załatwiać drogą legalną i pamiętaj , czasem trzeba schować dumę do kieszeni i robić w danej chwili to co jest teraz ważne dla Ciebie. Ponadto, zakończy się dla Ciebie stan stagnacji , w której tkwiłeś . W pracy możliwość zmiany miejsca pracy czy też awans , na który czekasz od dawna . Nie zmarnuj tej szansy .

W Katalogu Horoskop ,

czeka na Was Horoskop na

miesiąc LIPIEC .

zapraszam .

 


Otwierając zakładkę  - Więcej

czeka na Was HOROSKOP NA ROK 2018

15.01.2012
Formularz kontaktowy

Wróżka, medytacje, tarot Kalisz

HOROSKOP tygodniowy
15.01.2012

Horoskop na Rok 2018

Rok 2018 zacznie się  wielkimi emocjami , a wszystkiemu będzie winna matka natura , mogą obudzić się wulkany , których erupcja może wpłynąć na warunki pogodowe . To będzie rok nieprzewidzianych wydarzeń w polityce  światowej i krajowej , to rok , w którym lepiej nie wierzyć w obietnice polityków . To dobry rok na miłość , to rok dla ludzi o nieprzeciętnych umiejętnościach np. wynalazcy im gwiazdy wróżą sławę i rozgłos . Uważajcie jedynie na banki ,pilnujcie swoich finansów. Rozsądnie inwestujcie swój kapitał.

Miłość – w tym roku ,Ci z Was , którzy narzekali , że nie mają szczęścia w miłości , mają szanse odmienić swój los i spotkać miłość swojego życia . Gwiazdy i Księżyc będą Wam sprzyjać . Samotność wielu się skończy , nie ważne ile ma się lat , to wyjątkowy rok na miłość .. To także czas , aby nauczyć się lubić samych siebie i rozpieszczać się spełniając swoje marzenia nie tylko innych.

.Zdrowie – problemy z górnymi drogami oddechowymi i alergie , u dorosłych i u dzieci będą w większych aglomeracjach miejskich a przyczyną ich będzie smog , który zatruwać będzie powietrze . Oprócz tego szybkie tempo życia , narażać będzie wielu na stany depresyjne , to właśnie one stać się mogą słabym punktem wielu Polaków . Psychiatrzy i psychoanalitycy będą mieli co robić w swoich gabinet ,a wizyty u nich nie będą  już tematem tabu.

.Finanse – przed nami rok , w którym będziemy mocno trzymać się za portfele ,w sferze podatkowej dla firm z podatkiem vat ,będzie gorąco . Firmy będą kontrolowane a biura rachunkowe będą miały co robić. Ponadto wzrośnie zainteresowanie grami liczbowymi , chęć zdobycia niby łatwych pieniędzy będzie kusić wielu. Polacy będą szukać szczęścia w loteriach , grach liczbowych , zdrapkach itp.. Wiara w swoje szczęśliwe liczby , niektórym się opłaci i liczba milionerów z gier liczbowych wzrośnie .

Rok zapowiada się ciekawie , obyśmy w tym całym chaosie nie zapominali o wartościach tj. . miłość, rodzina , uczuciowość  , dzięki ,którym łatwiej można przeżyć wszelkie problemy .

Baran naucz się cieszyć w życiu z małych rzeczy , spraw aby w tym roku Twoje marzenia i plany zaczęły się realizować , możesz to zrobić tylko wtedy gdy uwierzysz w siebie. Miłość – nie szukaj we wspomnieniach tego co już nie powróci , na Twojej drodze życia pojawi się miłość, która będzie dla Ciebie jak test z dojrzałości emocjonalnej . Nie ważne czy jesteś w związku lub nie , odkryjesz coś czego dawno nie czułeś - spełnienie. Praca – rok przewrotny , możesz jedną stracić posadę na rzecz drugiej , ale zmotywuje Cię to do działania i inwestowania w siebie , kury szkolenia , czekają. Jedynie we własnym biznesie nie przesadzaj z przeinwestowaniem , oraz unikaj spółek. Zdrowie – problemy alergiczne a także stresy i stany depresyjne , mogą być dla Ciebie problematyczne . Zaplanuj dla zdrowia urlop nad morzem w drugiej połowie wakacji . W ogóle , staraj się weekendy spędzać poza domem na łonie natury.

Byk nie trać czasu na narzekanie ,jeśli teraz cofniesz się przed tym co nowe , drugiej takiej szansy tak szybko nie będzie .Najważniejsze abyś zmierzył się ze sobą , gdyż Twoje wieczne obawy hamują Twój rozwój i Twoje decyzje. Miłość – to czego najbardziej Ci potrzeba , to odwzajemnione uczucie i poczucie bezpieczeństwa w związku . Jeśli szukasz takiej miłości los spełni Twoje oczekiwania . Oprócz tego  jeśli pragniesz mieć dziecko , marzenie to spełni się. Praca – pierwsza połowa roku będzie trudna , napięcia w pracy odbija się na relacjach rodzinnych . Druga połowa roku w końcu unormuje cały ten chaos a przed Tobą otwiera się dogra do kariery zawodowej i rozwój . Jednak wrogów w pracy Ci przybędzie , uważaj na nich. Zdrowie – problemy z krążeniem , mogą być przyczyną arytmii serca . Jeśli palisz , rzuć palenie , w ogóle nie przesadzaj  z używkami . W wyniku stresów , możesz znaleźć się w szpitalu na badaniach . Zmień styl życia .

Bliźnięta – zapowiada się rok sprzątania i porządkowania Twoich spraw osobistych , nie łatwo będzie to wszystko ogarnąć ale pod koniec września zapomnisz o tym co spędzało Ci sen z powiek .To Twoja szansa na nowe życie lub związek. Miłość – w relacjach uczuciowych karty zostaną wyłożone na stół , wszystko już będzie jasne albo - albo ,innej opcji już nie będzie. Wszystko zależeć będzie od partnera nie od Ciebie . Jeśli jesteś samotny , latem Twoje serce odnajdzie drugie serce . Praca – czas wykazać się kreatywnością , przestań  traktować pracę jako coś  dla pieniędzy, ona ma pomóc Ci odzyskać wiarę w siebie, abyś w końcu odniósł sukces . Wtedy uda Ci się wyjść na prostą i uregulować resztę swoich spraw. Zdrowie – przez  to , że bierzesz na siebie zbyt wiele obowiązków, nawet osób Ci bliskich , żyjesz w ciągłym stresie co odbije się na Twoim zdrowiu , Problemy z hormonami lub z ciśnieniem . Nie unikniesz wizyty u specjalisty  i długiego leczenia,

Rak – czas zacząć tworzyć normalne życie , czas na stabilizacje , dość już tej bieganiny i walki z wiatrakami, postaw w końcu na prawdziwe wartości jak dom i rodzina . Tam odjedziesz spokój i nowy cel dla siebie na przyszłość. Miłość – nie szukaj miłości na siłę , jeśli jej nie znalazłeś nie martw się , sama Cię znajdzie i nie pozwoli Ci odejść. W stałych związkach , wiele emocji przez dzieci i inwestycje rodzinne , np. kupno własnego M lub domu marzeń . Praca – czas odważyć się na zmiany , wyzwanie jakie postawi przed Tobą  szef, sprawi, że praca stanie się dla Ciebie drugim domem. Nie przesadzaj tylko , abyś nie zapomniał przy tym co jest Twoim prawdziwym priorytetem w życiu – rodzina. Zdrowie – problem ze zdrowiem bliskiej osoby , będzie spędzał Ci sen z powiek . Zmuszony będziesz swoje palny życiowe podporządkowywać pod potrzeby  rodziny. Ty też dbaj o siebie , uważaj na problemy z kręgosłupem.

Lew- masz wiele planów na ten rok , lecz zmuszony będziesz przewartościować wiele z nich , czas zastanowić się , co dla Ciebie jest najważniejsze w życiu i czego faktycznie pragniesz . To czas trudnych decyzji i wyborów , czasem trzeba będzie coś lub kogoś poświęcić , ale co się nie robi aby spełnić swoje marzenia. Miłość – kto szuka ten znajdzie , prawdziwe odwzajemnione uczucie, które znajdzie Cię wiosną , lato będzie namiętne i gorące. Nawet jeśli jesteś już w związku , krew w żyłach Ci wzburzy i zapłonie w Tobie żar namiętności do kogoś czarującego i zmysłowego . Praca – świat w pracy stanie na głowie , wszystko się zmieni , dokonasz zmiany miejsca pracy , odważysz się zawalczyć o lepsze stanowisko i finanse . W końcu wyzwolisz w sobie drapieżnika , który będzie umiał zawalczyć o siebie i swoje lepsze jutro . Zdrowie – problemy z alergią i  z odpornością , mogą utrudniać Ci życie .Poza tym , stomatologa gabinet , też nie raz odwiedzisz . Zmień tryb życia i zacznij się dobrze odżywiać nie koniecznie  obiadem z pudełka . Jedź dużo warzyw i owoców.

Panna- rok otwiera przed Tobą drzwi do kariery zawodowej , jednak przez to będzie to rok wyrzeczeń .To szalony czas , w którym wyjdzie w końcu z cienia i pokażesz światu na co Cię stać. Miłość – nie odgrzewaj na siłę relacji ,która wypala się , nie marnuj czasu na prośby , nigdy nie proś się o miłość . Postaw teraz na siebie , korzystaj z życia , zwłaszcza, że poznasz kogoś z daleka , to będzie miłość na zawsze , która zabierze Cię ze sobą daleko. Praca – początek roku będzie tak napięty , że praca pochłonie Cię , postawisz wszystko na jedną kartę . W końcu osiągniesz to czego pragniesz , otworzą się dla Ciebie drzwi do sukcesu . Jeśli postawisz na sukces , inne kwestie odejdą na jakiś czas w cień .Jedno jest pewne sukces zawodowy przedłoży się na sukces finansowy , który pozwoli Ci spełnić swoje marzenia. Zdrowie – problemy z kręgosłupem i ze stawami , mogą stwarzać Ci problemy , dbaj więc o kondycje

Waga – jeśli uważasz się za osobę nieprzeciętną , postanowisz wyjść z cienia i pokażesz światu na co Cię stać . Odkryjesz swoje prawdziwe oblicze  zdobywcy i pasjonata życia i tego co ono daje . To rok dalekich wyjazdów  to rok zmian na lepsze. To rok pogoni za marzeniami. Miłość – obudzi się w Tobie zwierzak , który zapragnie zdobywać to co będzie chciało uciec Zapowiada się rok namiętności  i szaleństwa , w stałych związkach może z tego być wielka afera . Wolność i swoboda i gorąca miłość. Praca – jest dla Ciebie ważna , ale nie chcesz być jej niewolnikiem , zapragniesz robić coś jeszcze innego . Poczujesz chęć zaistnienia inaczej i spełnienia  np. w biznesie . Uważaj  jednak na wydatki nie szastaj pieniędzmi  gdyż inwestycji może pojawić się wiele. Zdrowie – problemy ze snem  i stany podenerwowania , będą wynikiem życia w stresie . Nie zapominaj w pogoni za marzeniami o chwili relaksu .

Skorpion – rodzina , będzie dla Ciebie najważniejsza , wszystko co będziesz robić podporządkujesz pod nią  .Poza tym , ktoś dla Ci szansę abyś mógł rozwinąć się  i jeśli nie stchórzysz , masz szansę polepszyć swój standard życiowy a także swojej rodziny. Miłość – jesteś jak anioł stróż , który chroni wszystkich przed złem , w ten sposób okazujesz swoje uczucia . Jednak niektórzy , nie potrafią docenić tego , dlatego , puść ich miłość wolno, jeśli jest prawdziwa wróci do Ciebie ,jeśli nie …będzie inna . Pokusa czeka na Ciebie tego lata . Praca -już niedługo zajdą zmiany w pracy , możliwość zmiany kierownictwa , czy też podejmiesz decyzje o rozwoju swojego biznesu . To rok , w którym napracujesz się nad tym , aby osiągnąć to czego pragniesz , lecz z finansami uważaj , zacznij oszczędzać. Pomyśl o dobrej lokacie. Zdrowie – dbaj o zdrowie swoich bliskich w szczególności dzieci , a także zwróć u siebie uwagę na problemy z hormonami lub z metabolizmem tłuszczów . Zacznij ćwiczyć regularnie.

Strzelec – nie wracaj już do tego co było , ten rok przynosi Ci zmiany , które odmienią Twoje życie a Ty ruszysz na podbój świata . Zdecydujesz się na inwestycje we własny biznes , a także odbędziesz podróż życia. W rodzinie pojawi się także ktoś nowy , wyjątkowy .  Ponadto czeka Cię w tym roku wiele imprez rodzinnych . Miłość – serce Twoje będzie szalało , właściwie miłość stanie się Twoim celem na ten rok , a jeśli marzy Ci się powiększenie rodziny , los będzie łaskawy i bociany zrobią swoje . W końcu , odnajdziesz w życiu to czego szukasz , dom i rodzina to jest to. Praca – jeśli planujesz zmianę pracy , będziesz zmuszony podporządkować ją pod przyszłe relacje uczuciowe . Ponadto , czas pokazać na co Cię faktycznie stać i wykazać się kreatywnością . Masz szansę zarabiać dobry kapitał i zainwestować go w nieruchomość. Zdrowie – uważaj na problemy z układem pokarmowym , zaburzenia metabolizmu tłuszczów , mogą być przyczyną komplikacji zdrowotnych . Zmień dietę i nie przesadzaj z używkami .

Koziorożec – w tym roku czeka Cię wiele niezwykłych przeżyć , będziesz miał szanse przekuć to co zrobisz jak król Midas w ,, złoto „  czyli uda Ci się spełnić Twoje marzenia. Masz szanse na loterii wygrać dużą gotówkę , graj w gry liczbowe. W miłości też w końcu zaświeci Ci Słonce , a nawet sformalizujesz związek. Miłość – w końcu nadszedł czas i dla Ciebie , aby poczuć to magiczne uczucie , w końcu zapomnisz czym jest samotność w tłumie . Miło będzie Ci , kiedy bliska sercu osoba zatroszczy się o Ciebie  i stanie przy Twoim boku w trudnych chwilach. Praca – w tym roku uda Ci się pomnożyć swój kapitał , pracy będzie dużo ale przedłoży się ona na finanse , ponadto zostaniesz dowartościowany i ruszysz ostro do przodu ze swoimi przedsięwzięciami .Oferta współpracy , jaką otrzymasz sprawi , że zabłyśniesz w wielu kręgach i zyskasz uznanie. Zdrowie – problemy z kręgosłupem , czas abyś zajął się tym tematem , ćwiczenia , ruch i  masaże , pomogą uporać się z tym a dzięki temu Twoja kondycja się poprawi. Nie zapomnij tez o stomatologu.Dbaj o swój uśmiech.

Wodnik – jeśli wyleczyłeś się już ze wspomnień , możesz w tym roku poczuć czym jest prawdziwe szczęście  w życiu . Masz szanse , zbudować swój świat na nowo. Ponadto ktoś z rodziny ,zechce wspierać Cię w Twoich przedsięwzięciach , przez co doprowadzisz do finału plany , które odłożyłeś na potem . Miłość – czasem odwracamy się od prawdziwego uczucia i szukamy czegoś co jest ulotne , doceń więc to co masz i spraw , aby był to cudowny związek. Jeśli jednak szukasz miłości , zainwestuj w siebie , gdyż na swojej drodze spotkasz kogoś kto uwielbia nieprzeciętne osobowości  - Ty nie jesteś przeciętny. Praca- zmierzysz się w końcu z przeciwnikiem , który od dawana podcinał Ci skrzydła , udowodnisz , że potrafisz więcej przez co zyskasz poparcie innych .Ponadto długo oczekiwany awans zostanie osiągnięty , jednak zmuszony będziesz dokończyć edukacje , którą odkładałeś . Zastanów się też nad własnym biznesem ? Zdrowie – za wyjątkiem drobnych infekcji , nie będziesz miał się czym martwić , inwestuj jednak w czynny wypoczynek np. rower, bieganie czy basen itp. Pamiętaj abyś dużo czasu spędzał na łonie natury.

Ryby – to czego będzie Ci potrzeba na ten rok, to równowaga  emocjonalna i poczucie bezpieczeństwa w pracy . jeśli masz wielkie plany dla siebie na ten rok np., inwestycje w nieruchomość , daleki wyjazd lub zmiana pracy jesteś na dobrej drodze do sukcesu . Gwiazdy Ci sprzyjają . Miłość – serce Twoje rozpali się szaloną miłością , osoba , która pojawi się na Twojej drodze będzie dla Ciebie jak guru , w końcu ktoś zaopiekuje się Tobą , tak jak zawsze marzyłeś . W stałych związkach wiele emocji przez dzieci , może nawet pojawić się potomek. Praca – pochłonie Cię ,ale wszystko dla tego , że nowe przedsięwzięcia będą kosztowne i potrzebować będziesz dużej gotówki aby je zrealizować . W ogóle to Twój czas na rozwój to czas , abyś zmierzył się z kimś w pracy i pokazał światu co potrafisz. Uważaj jednak z kimś wchodzisz w interesy , sprawdź czy warto ? Zdrowie – uważaj na problemy ze skórą , alergie lub przebarwienia , nie przesadzaj z kąpielami słonecznymi , a na wakacjach nie zapominaj o kremie z filtrem . Unikaj solarium.